Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 8. krog 15.10.2016
TEKMA: Jezero Medvode - Svoboda Ljubljana A 2 : 1
Datum: 16.10.16 - 15.30
Medvode - Štadion ob Sori Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Strgar Tilen
1. pomočnik: Peterka Jan
2. pomočnik: Kos Mitja
Delegat:
POSTAVI
Jezero Medvode
Priimek in ime
Rojen
1
Debenec Nik (V)
08.12.03
5
Vrečič Tim
21.07.02
7
Hafner Luka
05.02.03
8
Guzelj Žiga (K)
29.05.02
9
Žibert Nik
21.03.03
11
Podobnik Martin
10.04.03
13
Šantl Tristan
26.11.02
15
Japić Edi
28.06.04
17
Krajnc Matic
10.08.03
18
Štravs Andraž
04.11.03
20
Bratož Gaber
01.01.03
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Mahmić Amar (V)
02.02.02
4
Jevrić Rijad
26.10.02
5
Solaković Beganović Almir Gringo
06.03.03
6
Cvetković Bor
12.02.03
7
Kučan Mark Maj
01.05.03
8
Jarc Patrik
31.08.02
9
Trobec Martin
14.06.02
10
Kuhar Jon (K)
03.08.02
11
Pavlović Mateo
15.06.02
13
Bokan Nejc
21.09.02
14
Trček Peter
12.10.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Pejanović Nik
29.08.03
4
Zorman Jon
28.07.04
12
Ladiha Marko (V)
15.07.04
14
Dagarin Benjamin
10.01.03
16
Zadravec Tevž
25.01.04
19
Kukovič Jakob
20.07.04
Trener
Vukovič Dejan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Jarc Matej (V)
22.12.02
Trener
Zalar Sebastian
STRELCI
Jezero Medvode
1 : 1     20 - Bratož Gaber (24')
Svoboda Ljubljana A
0 : 1     5 - Solaković Beganović Almir Gringo (6')
2 : 1     4 - Jevrić Rijad (60')AG
OPOMINJANI
Jezero Medvode
8 - Guzelj Žiga (65')
Svoboda Ljubljana A
5 - Solaković Beganović Almir Gringo (56')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Jezero Medvode
Minuta
Igralec
49'
14 - Dagarin Benjamin
49'
18 - Štravs Andraž
55'
16 - Zadravec Tevž
55'
15 - Japić Edi
63'
4 - Zorman Jon
63'
13 - Šantl Tristan
70'
3 - Pejanović Nik
70'
7 - Hafner Luka
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
57'
3 - Jarc Matej
57'
7 - Kučan Mark Maj

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2