Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia  
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 7. krog 08.10.2016
TEKMA: Ilirija 1911 Extra-Lux B - Olimpija Ljubljana 1 : 6
Datum: 08.10.16 - 15.30
Ljubljana - stadion Ilirija - naravna trava Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Andrejka Jure
1. pomočnik: Stevanović Dragan
2. pomočnik: Bernot Žan
Delegat:
POSTAVI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Priimek in ime
Rojen
2
Kosi Žan
25.07.02
3
Berlec Jan
17.12.02
4
Vujičić Luka (K)
15.02.02
5
Malinovski Kristijan
22.03.02
6
Kovačič Blaž
19.02.02
7
Rančnik Urban
31.03.03
8
Lapanja David
18.07.03
9
Lulić Dino
26.01.02
10
Alič Matic
04.01.03
11
Strelec Luka
21.05.02
12
Furlan Nik (V)
23.04.02
Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Rojen
1
Grilj Miletič Jaka (V)
22.06.03
2
Brus Enej
15.04.03
3
Kolar Leban Kris
15.07.03
4
Lečnik Spaić Domen
19.02.03
5
Struna Maj
04.01.03
6
Kujović Anej
09.06.03
7
Munda Niko
30.10.03
8
Jerak Lan
04.12.03
9
Ibrišević Senad
29.08.02
10
Saitoski Emir
08.05.03
11
Trček Nik (K)
05.12.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Petrović Lambrovski Tian
07.11.03
14
Košak Andrej
29.10.03
15
Josić Matej
08.06.02
Trener
Varcar Edin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Rojec Gašper (V)
15.04.03
13
Podić Nermin
02.03.03
14
Ovijač Grega
25.07.03
15
Pintarič Aljaž
27.09.03
16
Završek Timotej
20.10.03
17
Mehić Saidin
13.07.03
Trener
Gorenc Dušan
STRELCI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
1 : 1     9 - Lulić Dino (20')
Olimpija Ljubljana
0 : 1     10 - Saitoski Emir (16')
1 : 2     10 - Saitoski Emir (36')
1 : 3     9 - Ibrišević Senad (42')
1 : 4     3 - Kolar Leban Kris (47')
1 : 5     10 - Saitoski Emir (60')
1 : 6     10 - Saitoski Emir (65')
OPOMINJANI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
9 - Lulić Dino (52')
Olimpija Ljubljana
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Minuta
Igralec
46'
15 - Josić Matej
46'
7 - Rančnik Urban
54'
13 - Petrović Lambrovski Tian
54'
11 - Strelec Luka
62'
14 - Košak Andrej
62'
9 - Lulić Dino
Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
43'
12 - Rojec Gašper
43'
1 - Grilj Miletič Jaka
49'
17 - Mehić Saidin
49'
8 - Jerak Lan
55'
14 - Ovijač Grega
55'
2 - Brus Enej
60'
8 - Jerak Lan
60'
11 - Trček Nik
60'
13 - Podić Nermin
60'
9 - Ibrišević Senad
60'
15 - Pintarič Aljaž
60'
3 - Kolar Leban Kris

REZULTATI TEKEM