Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia  
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 7. krog 08.10.2016
TEKMA: BARTOG Trebnje - Komenda 5 : 0
Datum: 08.10.16 - 11.00
Trebnje - Nogometni stadion Cviblje Gledalcev: 55
Glavni sodnik: Bajuk Aleš
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
BARTOG Trebnje
Priimek in ime
Rojen
4
Kovačič Gašper
13.04.03
6
Solarov Aljaž
26.05.03
7
Kastigar Kristijan
28.02.03
9
Kolenc Mark
12.12.02
10
Kresal Rok
04.08.03
11
Conta Kristjan
13.12.03
12
Umek Florian (V)
26.04.03
13
Murn Peter
12.06.02
14
Ćehić Dženis
19.07.02
17
Erpe Alen (K)
09.01.02
19
Košir Niko
30.04.02
Komenda
Priimek in ime
Rojen
4
Subašić Ajdin
10.09.02
6
Kličić Anis
30.05.03
8
Fartek Jaka
05.08.02
9
Marinko Timotej
04.02.03
10
Kremžar Pančur Gaber
04.07.03
12
Kosirnik Marcel (V,K)
14.10.02
14
Frantar Rijavec Blaž
25.07.03
15
Gregorc Erik
15.06.03
16
Švab Martin
20.11.02
20
Slak Žiga
23.12.02
22
Škrjanec Matic
14.04.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
1
Smolič Jure (V)
23.08.03
2
Hostnik Simon
13.05.03
3
Oven Žiga
06.09.04
8
Jurak Luka
02.04.04
15
Pirc Verdinek Domen
15.09.02
16
Ikanovič Nermin
28.04.03
18
Slavič Domen
03.07.04
Trener
Jurečič Franci
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
1
Mrčun Rok (V)
05.06.03
11
Nartnik Jaka
23.12.03
17
Lunder Gal
25.07.02
18
Dogandžić Bojan
06.01.03
19
Begič Aleksander
09.12.03
21
Krmavnar Nejc
04.01.03
Trener
Urh Gregor
STRELCI
BARTOG Trebnje
1 : 0     13 - Murn Peter (2')
2 : 0     11 - Conta Kristjan (50')
3 : 0     7 - Kastigar Kristijan (53')
4 : 0     13 - Murn Peter (65')
5 : 0     15 - Pirc Verdinek Domen (67')
Komenda
OPOMINJANI
BARTOG Trebnje
Komenda
20 - Slak Žiga (64')
IZKLJUČENI
MENJAVE
BARTOG Trebnje
Minuta
Igralec
32'
15 - Pirc Verdinek Domen
32'
6 - Solarov Aljaž
45'
8 - Jurak Luka
45'
14 - Ćehić Dženis
56'
1 - Smolič Jure
56'
12 - Umek Florian
61'
2 - Hostnik Simon
61'
10 - Kresal Rok
65'
18 - Slavič Domen
65'
9 - Kolenc Mark
Komenda
Minuta
Igralec
44'
21 - Krmavnar Nejc
44'
16 - Švab Martin
52'
17 - Lunder Gal
52'
8 - Fartek Jaka
56'
19 - Begič Aleksander
56'
9 - Marinko Timotej
56'
18 - Dogandžić Bojan
56'
4 - Subašić Ajdin
61'
1 - Mrčun Rok
61'
12 - Kosirnik Marcel

REZULTATI TEKEM