Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 6. krog 01.10.2016
TEKMA: Jezero Medvode - Kamnik 2 : 2
Datum: 01.10.16 - 13.00
Medvode - Štadion ob Sori Gledalcev: 36
Glavni sodnik: Tošić Dragan
1. pomočnik: Oklobdžija Danijel
2. pomočnik: Strnad Peterca Luka
Delegat:
POSTAVI
Jezero Medvode
Priimek in ime
Rojen
1
Kos Emin (V)
10.12.03
4
Lesar Matic
26.09.02
5
Knežević Andrej
16.02.03
7
Hafner Luka
05.02.03
8
Guzelj Žiga
29.05.02
9
Šantl Tristan
26.11.02
11
Podobnik Martin
10.04.03
14
Vrečič Tim
21.07.02
17
Krajnc Matic
10.08.03
18
Štravs Andraž
04.11.03
20
Bratož Gaber (K)
01.01.03
Kamnik
Priimek in ime
Rojen
1
Mlakar Nace (V)
30.01.03
2
Kočar Luka
27.05.03
3
Džunov Enej
23.06.03
4
Marković Vid (K)
12.09.02
5
Lošić Aleksandar
11.03.02
6
Pajalić Safaudin
13.11.02
7
Čaušević Mehmed
02.10.02
8
Pavlović Robert
14.09.02
9
Kralj Kristjan
13.04.02
10
Vrević Kevin
04.09.02
11
Adrović Adis
14.01.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Pejanović Nik
29.08.03
13
Mrkulić Tian
15.07.03
16
Dagarin Benjamin
10.01.03
19
Krajnc Domen
10.08.03
Trener
Vukovič Dejan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Šprah Aljaž
22.12.03
14
Zorman Luka
03.09.03
15
Mlakar Matej
24.06.03
99
Vidmar Martin Dan
02.06.03
Trener
Semprimožnik Tomaž
STRELCI
Jezero Medvode
1 : 1     14 - Vrečič Tim (15')
2 : 1     20 - Bratož Gaber (41')
Kamnik
0 : 1     11 - Adrović Adis (12')
2 : 2     9 - Kralj Kristjan (56')
OPOMINJANI
Jezero Medvode
Kamnik
6 - Pajalić Safaudin (36')
10 - Vrević Kevin (40')
7 - Čaušević Mehmed (50')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Jezero Medvode
Minuta
Igralec
36'
13 - Mrkulić Tian
36'
18 - Štravs Andraž
53'
16 - Dagarin Benjamin
53'
4 - Lesar Matic
56'
19 - Krajnc Domen
56'
9 - Šantl Tristan
70'
2 - Pejanović Nik
70'
5 - Knežević Andrej
Kamnik
Minuta
Igralec
36'
14 - Zorman Luka
36'
3 - Džunov Enej
56'
13 - Šprah Aljaž
56'
6 - Pajalić Safaudin
60'
15 - Mlakar Matej
60'
8 - Pavlović Robert

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2