Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia  
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 5. krog 24.09.2016
TEKMA: Ilirija 1911 Extra-Lux B - BARTOG Trebnje 1 : 2
Datum: 24.09.16 - 15.00
Ljubljana - stadion Ilirija - naravna trava Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Mikelj Janez
1. pomočnik: Andrejka Jure
2. pomočnik: Hočevar Miha
Delegat:
POSTAVI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Priimek in ime
Rojen
2
Kosi Žan
25.07.02
3
Malinovski Kristijan
22.03.02
4
Vujičić Luka (K)
15.02.02
5
Rančnik Urban
31.03.03
6
Alič Matic
04.01.03
7
Hajdarpašić Din Mark
10.10.02
8
Lapanja David
18.07.03
9
Lulić Dino
26.01.02
10
Bošnjović Boris
08.10.03
11
Rant Gašper
13.06.03
12
Dermastija Nejc (V)
20.02.04
BARTOG Trebnje
Priimek in ime
Rojen
1
Smolič Jure (V)
23.08.03
4
Kovačič Gašper
13.04.03
5
Miklič Maksim
24.07.03
6
Solarov Aljaž
26.05.03
7
Kastigar Kristijan
28.02.03
10
Kresal Rok
04.08.03
11
Conta Kristjan
13.12.03
13
Murn Peter
12.06.02
14
Ćehić Dženis
19.07.02
15
Pirc Verdinek Domen
15.09.02
17
Erpe Alen (K)
09.01.02
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Strelec Luka
21.05.02
14
Bizjak Maj
23.06.04
15
Petrović Lambrovski Tian
07.11.03
16
Hmudda Dani
18.02.04
17
Košak Andrej
29.10.03
Trener
Varcar Edin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Oven Žiga
06.09.04
8
Jurak Luka
02.04.04
12
Umek Florian (V)
26.04.03
16
Ikanovič Nermin
28.04.03
18
Slavič Domen
03.07.04
19
Košir Niko
30.04.02
Trener
Jurečič Franci
STRELCI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
1 : 0     9 - Lulić Dino (5')
BARTOG Trebnje
1 : 1     7 - Kastigar Kristijan (25')
1 : 2     17 - Erpe Alen (42')
OPOMINJANI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
BARTOG Trebnje
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Minuta
Igralec
43'
13 - Strelec Luka
43'
6 - Alič Matic
48'
15 - Petrović Lambrovski Tian
48'
7 - Hajdarpašić Din Mark
62'
17 - Košak Andrej
62'
11 - Rant Gašper
62'
16 - Hmudda Dani
62'
15 - Petrović Lambrovski Tian
67'
14 - Bizjak Maj
67'
10 - Bošnjović Boris
BARTOG Trebnje
Minuta
Igralec
14'
19 - Košir Niko
14'
5 - Miklič Maksim
36'
8 - Jurak Luka
36'
11 - Conta Kristjan
64'
12 - Umek Florian
64'
1 - Smolič Jure

REZULTATI TEKEM