Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
2. liga starejši dečki 16/17
Zapisnik: 4. krog 17.09.2016
TEKMA: Šmartno - Ilirija 1911 Extra-Lux B 10 : 2
Datum: 18.09.16 - 10.30
Ljubljana Šmartno - Športni park Šmartno Gledalcev: 45
Glavni sodnik: Pezerović Branko
1. pomočnik: Ciuha Aleš
2. pomočnik: Žandar Žiga
Delegat:
POSTAVI
Šmartno
Priimek in ime
Rojen
1
Vidervol Matic (V,K)
14.08.02
2
Hernaus Rok
02.11.03
3
Habič Benjamin
13.11.03
4
Gajšek Mark
13.06.03
5
Šećerović Denis
01.08.03
6
Vasić David
21.07.03
7
Štajnaher Svit
02.06.02
8
Špetič Matic
13.01.03
9
Hodžić Hanan
26.05.02
10
Čeru Artnak Bor
15.12.02
11
Zupančič Tim
23.06.02
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Priimek in ime
Rojen
2
Kosi Žan
25.07.02
3
Adamič Timotej
06.02.04
4
Berlec Jan
17.12.02
5
Vujičić Luka (K)
15.02.02
6
Kovačič Blaž
19.02.02
7
Malinovski Kristijan
22.03.02
8
Bošnjović Boris
08.10.03
9
Lulić Dino
26.01.02
10
Schönlieb Gašper
25.08.04
11
Alič Matic
04.01.03
12
Dermastija Nejc (V)
20.02.04
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
16
Zajec Jakob
09.07.03
17
Djadjov Blagoj
25.11.03
Trener
Rupnik Domen
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Strelec Luka
21.05.02
14
Hajdarpašić Din Mark
10.10.02
15
Petrović Lambrovski Tian
07.11.03
16
Rančnik Urban
31.03.03
18
Ekart Babić Filip
09.03.03
19
Košak Andrej
29.10.03
20
Rant Gašper
13.06.03
Trener
Varcar Edin
STRELCI
Šmartno
1 : 0     9 - Hodžić Hanan (4')
2 : 0     9 - Hodžić Hanan (9')
3 : 0     9 - Hodžić Hanan (23')
4 : 0     7 - Štajnaher Svit (29')
5 : 0     9 - Hodžić Hanan (35')
6 : 0     5 - Šećerović Denis (48')
7 : 0     16 - Zajec Jakob (50')
8 : 1     3 - Habič Benjamin (57')
9 : 1     9 - Hodžić Hanan (58')
10 : 2     9 - Hodžić Hanan (77')
Ilirija 1911 Extra-Lux B
7 : 1     14 - Hajdarpašić Din Mark (51')
9 : 2     7 - Malinovski Kristijan (63')
OPOMINJANI
Šmartno
Ilirija 1911 Extra-Lux B
IZKLJUČENI
MENJAVE
Šmartno
Minuta
Igralec
49'
16 - Zajec Jakob
49'
2 - Hernaus Rok
58'
17 - Djadjov Blagoj
58'
6 - Vasić David
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Minuta
Igralec
22'
18 - Ekart Babić Filip
22'
6 - Kovačič Blaž
36'
16 - Rančnik Urban
36'
10 - Schönlieb Gašper
36'
13 - Strelec Luka
36'
2 - Kosi Žan
36'
14 - Hajdarpašić Din Mark
36'
11 - Alič Matic
36'
15 - Petrović Lambrovski Tian
36'
8 - Bošnjović Boris
36'
20 - Rant Gašper
36'
9 - Lulić Dino
41'
19 - Košak Andrej
41'
3 - Adamič Timotej

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2