Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
2. liga starejši dečki 16/17
Zapisnik: 4. krog 17.09.2016
TEKMA: Svoboda Ljubljana A - Kamnik 8 : 0
Datum: 17.09.16 - 11.00
Ljubljana Vič - ŠP Svoboda glavno igrišče Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Kozar Luka
1. pomočnik: Pirman Tomaž
2. pomočnik: Kene David
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Mahmić Amar (V)
02.02.02
2
Milošević Maximilian
27.10.02
3
Jarc Matej
22.12.02
4
Jevrić Rijad (K)
26.10.02
5
Trobec Martin
14.06.02
6
Cerlini Bor
13.07.02
7
Solaković Beganović Almir Gringo
06.03.03
8
Jarc Patrik
31.08.02
9
Trček Peter
12.10.03
10
Kuhar Jon
03.08.02
11
Pavlović Mateo
15.06.02
Kamnik
Priimek in ime
Rojen
1
Mlakar Nace (V)
30.01.03
2
Flerin Rok
26.01.04
3
Džunov Enej
23.06.03
4
Marković Vid
12.09.02
5
Adrović Adis
14.01.03
6
Mlakar Matej
24.06.03
7
Lošić Aleksandar
11.03.02
8
Vrević Kevin
04.09.02
9
Pajalić Safaudin
13.11.02
10
Pavlović Robert (K)
14.09.02
11
Stele Kovič Žan Luka
01.01.04
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Tomšič Tim
03.11.03
14
Kučan Mark Maj
01.05.03
15
Kokalj Maksim
09.12.02
Trener
Zalar Sebastian
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Vidmar Martin Dan
02.06.03
Trener
Semprimožnik Tomaž
STRELCI
Svoboda Ljubljana A
1 : 0     4 - Jevrić Rijad (14')
2 : 0     7 - Solaković Beganović Almir Gringo (16')
3 : 0     5 - Trobec Martin (17')
4 : 0     7 - Solaković Beganović Almir Gringo (28')
5 : 0     7 - Solaković Beganović Almir Gringo (37')
6 : 0     8 - Jarc Patrik (41')
7 : 0     6 - Cerlini Bor (51')
8 : 0     6 - Cerlini Bor (66')
Kamnik
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana A
13 - Tomšič Tim (64')
14 - Kučan Mark Maj (70')
Kamnik
8 - Vrević Kevin (57')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
30'
14 - Kučan Mark Maj
30'
2 - Milošević Maximilian
47'
15 - Kokalj Maksim
47'
7 - Solaković Beganović Almir Gringo
47'
13 - Tomšič Tim
47'
11 - Pavlović Mateo
Kamnik
Minuta
Igralec
57'
13 - Vidmar Martin Dan
57'
11 - Stele Kovič Žan Luka

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2