Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia  
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 3. krog 10.09.2016
TEKMA: Ilirija 1911 Extra-Lux B - Jezero Medvode 3 : 0
Datum: 10.09.16 - 15.00
Ljubljana - stadion Ilirija - naravna trava Gledalcev: 0
Glavni sodnik: Horvat Dejan
1. pomočnik: Mikelj Janez
2. pomočnik: Bernot Žan
Delegat:
POSTAVI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Priimek in ime
Rojen
1
Furlan Nik (V)
23.04.02
2
Kosi Žan
25.07.02
3
Malinovski Kristijan
22.03.02
4
Vujičić Luka (K)
15.02.02
5
Berlec Jan
17.12.02
6
Kovačič Blaž
19.02.02
7
Hajdarpašić Din Mark
10.10.02
8
Petrović Lambrovski Tian
07.11.03
9
Lulić Dino
26.01.02
10
Alič Matic
04.01.03
11
Rant Gašper
13.06.03
Jezero Medvode
Priimek in ime
Rojen
1
Kos Emin (V)
10.12.03
4
Lesar Matic
26.09.02
7
Hafner Luka
05.02.03
8
Knežević Andrej
16.02.03
9
Žibert Nik (K)
21.03.03
11
Podobnik Martin
10.04.03
13
Šantl Tristan
26.11.02
16
Vrečič Tim
21.07.02
17
Krajnc Matic
10.08.03
18
Štravs Andraž
04.11.03
20
Bratož Gaber
01.01.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Bizjak Maj
23.06.04
14
Hmudda Dani
18.02.04
Trener
Varcar Edin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Krajnc Domen
10.08.03
5
Zadravec Tevž
25.01.04
6
Guzelj Žiga
29.05.02
12
Ladiha Marko (V)
15.07.04
15
Japić Edi
28.06.04
19
Mrkulić Tian
15.07.03
Trener
Vukovič Dejan
STRELCI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
1 : 3     6 - Kovačič Blaž (41')
2 : 5     9 - Lulić Dino (64')
Jezero Medvode
0 : 1     17 - Krajnc Matic (5')
0 : 2     13 - Šantl Tristan (15')
0 : 3     9 - Žibert Nik (27')11m
1 : 4     9 - Žibert Nik (45')
1 : 5     19 - Mrkulić Tian (63')
OPOMINJANI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Jezero Medvode
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Minuta
Igralec
36'
13 - Bizjak Maj
36'
7 - Hajdarpašić Din Mark
56'
14 - Hmudda Dani
56'
11 - Rant Gašper
Jezero Medvode
Minuta
Igralec
36'
19 - Mrkulić Tian
36'
11 - Podobnik Martin
45'
15 - Japić Edi
45'
4 - Lesar Matic
52'
6 - Guzelj Žiga
52'
8 - Knežević Andrej
56'
5 - Zadravec Tevž
56'
7 - Hafner Luka
60'
12 - Ladiha Marko
60'
1 - Kos Emin
60'
2 - Krajnc Domen
60'
18 - Štravs Andraž

REZULTATI TEKEM