Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 3. krog 10.09.2016
TEKMA: Komenda - Svoboda Ljubljana A 2 : 3
Datum: 10.09.16 - 10.00
Komenda - ŠP Komenda Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Pezerović Branko
1. pomočnik: Pezerović Marko
2. pomočnik: Osolnik Angelca
Delegat:
POSTAVI
Komenda
Priimek in ime
Rojen
0
Mrčun Rok (V)
05.06.03
4
Subašić Ajdin
10.09.02
8
Obradović Žiga
02.05.03
9
Gregorc Erik
15.06.03
10
Kremžar Pančur Gaber
04.07.03
13
Marinko Timotej (K)
04.02.03
14
Slak Žiga
23.12.02
17
Švab Martin
20.11.02
18
Kličić Anis
30.05.03
19
Fatur Jošt
23.06.03
21
Škrjanec Matic
14.04.03
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Mahmić Amar (V)
02.02.02
2
Tomšič Tim
03.11.03
3
Jarc Matej
22.12.02
4
Jevrić Rijad
26.10.02
5
Milošević Maximilian
27.10.02
6
Cerlini Bor (K)
13.07.02
7
Solaković Beganović Almir Gringo
06.03.03
8
Jarc Patrik
31.08.02
10
Kuhar Jon
03.08.02
11
Pavlović Mateo
15.06.02
15
Trček Peter
12.10.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Dogandžić Bojan
06.01.03
5
Krmavnar Nejc
04.01.03
6
Majdič Enej
03.07.03
11
Nartnik Jaka
23.12.03
15
Jagodic Benjamin
02.12.03
16
Lunder Gal
25.07.02
22
Begič Aleksander
09.12.03
Trener
Urh Gregor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
9
Kučan Mark Maj
01.05.03
13
Kokalj Maksim
09.12.02
Trener
Zalar Sebastian
STRELCI
Komenda
1 : 2     18 - Kličić Anis (24')
2 : 3     18 - Kličić Anis (36')
Svoboda Ljubljana A
0 : 1     3 - Jarc Matej (9')
0 : 2     7 - Solaković Beganović Almir Gringo (14')
1 : 3     7 - Solaković Beganović Almir Gringo (30')
OPOMINJANI
Komenda
21 - Škrjanec Matic (22')
Svoboda Ljubljana A
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komenda
Minuta
Igralec
13'
11 - Nartnik Jaka
13'
10 - Kremžar Pančur Gaber
36'
16 - Lunder Gal
36'
17 - Švab Martin
52'
6 - Majdič Enej
52'
18 - Kličić Anis
62'
22 - Begič Aleksander
62'
11 - Nartnik Jaka
66'
5 - Krmavnar Nejc
66'
4 - Subašić Ajdin
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
37'
9 - Kučan Mark Maj
37'
2 - Tomšič Tim
59'
13 - Kokalj Maksim
59'
11 - Pavlović Mateo

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2