Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
2. liga starejši dečki 16/17
Zapisnik: 2. krog 03.09.2016
TEKMA: Svoboda Ljubljana A - NK Rudar Trbovlje 1 : 2
Datum: 03.09.16 - 12.00
LJUBLJANA VIČ - ŠP SVOBODA - GLAVNO IGRIŠČE Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Gajdek Toni
1. pomočnik: Debevec Gašper
2. pomočnik: Beširevič Elvin
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Mahmić Amar (V)
02.02.02
2
Trobec Martin
14.06.02
3
Jarc Matej
22.12.02
4
Jevrić Rijad
26.10.02
5
Solaković Beganović Almir Gringo
06.03.03
6
Cerlini Bor (K)
13.07.02
7
Milošević Maximilian
27.10.02
8
Jarc Patrik
31.08.02
9
Kučan Mark Maj
01.05.03
10
Kuhar Jon
03.08.02
11
Pavlović Mateo
15.06.02
NK Rudar Trbovlje
Priimek in ime
Rojen
1
Vnuk Andraž
21.07.03
2
Pišek Lan
21.04.03
3
Blaj Miha
25.02.03
4
Brlogar Jaka
09.06.02
5
Navratil Lan
17.09.03
6
Zakrajšek Maks
09.07.02
7
Huremkić Alden
18.01.02
8
Vodeb Gašper
30.06.03
9
Lemezović Eldin
14.02.03
10
Bevc Joži
12.05.03
11
Panić Marko
16.06.02
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Tomšič Tim
03.11.03
14
Kokalj Maksim
09.12.02
18
Trček Žiga
08.09.00
Trener
Zalar Sebastian
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Stanojević Filip
09.11.03
13
Deželak Maj
06.03.03
14
Lulić Aldin
30.03.03
16
Aleksič Anej
23.04.03
Trener
Hudarin Miloš
STRELCI
Svoboda Ljubljana A
1 : 2     5 - Solaković Beganović Almir Gringo (58')
NK Rudar Trbovlje
0 : 1     4 - Brlogar Jaka (4')
0 : 2     8 - Vodeb Gašper (14')
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana A
4 - Jevrić Rijad (20')
NK Rudar Trbovlje
4 - Brlogar Jaka (23')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
11'
13 - Tomšič Tim
11'
10 - Kuhar Jon
46'
18 - Trček Žiga
46'
7 - Milošević Maximilian
51'
14 - Kokalj Maksim
51'
9 - Kučan Mark Maj
NK Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
21'
14 - Lulić Aldin
21'
8 - Vodeb Gašper
51'
13 - Deželak Maj
51'
10 - Bevc Joži
65'
16 - Aleksič Anej
65'
11 - Panić Marko

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2