Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
2. liga starejši dečki 16/17
Zapisnik: 1. krog 27.08.2016
TEKMA: Ilirija 1911 Extra-Lux B - Svoboda Ljubljana A 3 : 3
Datum: 27.08.16 - 10.00
Ljubljana - stadion Ilirija - naravna trava Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Božič Lara
1. pomočnik: Osolnik Angelca
2. pomočnik: Jagarinec Katarina
Delegat:
POSTAVI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Priimek in ime
Rojen
1
Furlan Nik (V)
23.04.02
2
Kosi Žan
25.07.02
3
Malinovski Kristijan
22.03.02
4
Vujičić Luka (K)
15.02.02
5
Berlec Jan
17.12.02
6
Kovačič Blaž
19.02.02
7
Hajdarpašić Din Mark
10.10.02
8
Rančnik Urban
31.03.03
9
Lulić Dino
26.01.02
10
Alič Matic
04.01.03
11
Bošnjović Boris
08.10.03
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Mahmić Amar (V)
02.02.02
2
Jarc Matej
22.12.02
4
Tomšič Tim
03.11.03
6
Cerlini Bor (K)
13.07.02
7
Milošević Maximilian
27.10.02
8
Jarc Patrik
31.08.02
10
Kuhar Jon
03.08.02
11
Pavlović Mateo
15.06.02
13
Bokan Nejc
21.09.02
14
Kokalj Maksim
09.12.02
15
Vodopivec Rozman Miha
08.11.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Rant Gašper
13.06.03
14
Josić Matej
08.06.02
15
Petrović Lambrovski Tian
07.11.03
Trener
Varcar Edin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Jevrić Rijad
26.10.02
5
Solaković Beganović Almir Gringo
06.03.03
9
Kučan Mark Maj
01.05.03
12
Snoj Matic (V)
12.01.03
Trener
Zalar Sebastian
STRELCI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
1 : 0     9 - Lulić Dino (7')
2 : 1     7 - Hajdarpašić Din Mark (28')
3 : 2     9 - Lulić Dino (51')
Svoboda Ljubljana A
1 : 1     6 - Cerlini Bor (23')
2 : 2     11 - Pavlović Mateo (42')
3 : 3     10 - Kuhar Jon (58')
OPOMINJANI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
4 - Vujičić Luka (65')
Svoboda Ljubljana A
5 - Solaković Beganović Almir Gringo (46')
8 - Jarc Patrik (53')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Minuta
Igralec
52'
13 - Rant Gašper
52'
8 - Rančnik Urban
66'
14 - Josić Matej
66'
11 - Bošnjović Boris
75'
15 - Petrović Lambrovski Tian
75'
7 - Hajdarpašić Din Mark
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
40'
5 - Solaković Beganović Almir Gringo
40'
13 - Bokan Nejc
43'
9 - Kučan Mark Maj
43'
14 - Kokalj Maksim

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2