Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia  
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 22. krog 10.06.2017
TEKMA: Ilirija 1911 Extra-Lux B - Interblock 2 : 1
Datum: 11.06.17 - 10.00
Ljubljana - stadion Ilirija - naravna trava Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Jozič Jernej
1. pomočnik: Kodrič Domen
2. pomočnik: Beširevič Elvin
Delegat:
POSTAVI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Priimek in ime
Rojen
1
Dermastija Nejc (V)
20.02.04
2
Bošnjović Boris
08.10.03
3
Kosi Žan
25.07.02
4
Zver Natan
28.10.03
5
Pintarič Aljaž
27.09.03
6
Lapanja David
18.07.03
7
Malinovski Kristijan (K)
22.03.02
8
Kovačič Blaž
19.02.02
9
Lulić Dino
26.01.02
10
Manfreda Golob Lovro
16.10.03
11
Mušič Jan
21.03.04
Interblock
Priimek in ime
Rojen
1
Ovijač Gašper (V)
25.07.03
2
Štruklec Jakob Vid
02.07.03
3
Prodan Miani Nicholas
28.02.03
4
Oderlap Oskar
21.03.03
5
Savić David
21.05.03
6
Benček Anže (K)
10.04.03
7
Hafner Luka
05.02.03
8
Žibert Nik
21.03.03
9
Jovićević Nikola
30.09.03
10
Mujkić Ermin
13.02.03
11
Pachemski Boris
10.01.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Furlan Nik (V)
23.04.02
13
Hajdarpašić Din Mark
10.10.02
14
Petrović Lambrovski Tian
07.11.03
15
Alič Matic
04.01.03
16
Rančnik Urban
31.03.03
17
Strelec Luka
21.05.02
18
Berlec Jan
17.12.02
Trener
Varcar Edin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Jelič Žan (V)
20.05.03
13
Bratina Zimic Julijan
11.04.03
14
Vrhovnik Žiga
27.01.04
15
Koncilija David
04.06.04
16
Bosančić David
27.01.03
Trener
Horvat Boris
STRELCI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
1 : 0     6 - Lapanja David (39')
2 : 1     10 - Manfreda Golob Lovro (55')
Interblock
1 : 1     10 - Mujkić Ermin (54')
OPOMINJANI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
6 - Lapanja David (44')
Interblock
4 - Oderlap Oskar (70')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Minuta
Igralec
60'
17 - Strelec Luka
60'
9 - Lulić Dino
65'
18 - Berlec Jan
65'
10 - Manfreda Golob Lovro
67'
13 - Hajdarpašić Din Mark
67'
11 - Mušič Jan
69'
15 - Alič Matic
69'
7 - Malinovski Kristijan
70'
16 - Rančnik Urban
70'
4 - Zver Natan
70'
14 - Petrović Lambrovski Tian
70'
2 - Bošnjović Boris
Interblock
Minuta
Igralec
36'
16 - Bosančić David
36'
11 - Pachemski Boris
36'
12 - Jelič Žan
36'
1 - Ovijač Gašper
44'
14 - Vrhovnik Žiga
44'
3 - Prodan Miani Nicholas
44'
15 - Koncilija David
44'
2 - Štruklec Jakob Vid

REZULTATI TEKEM