Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 21. krog 03.06.2017
TEKMA: Komenda - Rudar Trbovlje 2 : 2
Datum: 03.06.17 - 12.00
Komenda - ŠP Komenda Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Džinalić Almir
1. pomočnik: Kolin Matej
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Komenda
Priimek in ime
Rojen
1
Kosirnik Marcel (V,K)
14.10.02
3
Kličić Anis
30.05.03
5
Frantar Rijavec Blaž
25.07.03
6
Fartek Jaka
05.08.02
8
Obradović Žiga
02.05.03
9
Škrjanec Matic
14.04.03
11
Tomše Lev
10.02.03
13
Gregorc Erik
15.06.03
18
Marinko Timotej
04.02.03
21
Slak Žiga
23.12.02
22
Fatur Jošt
23.06.03
Rudar Trbovlje
Priimek in ime
Rojen
2
Košir Žiga
22.08.02
3
Blaj Miha
25.02.03
8
Popović Sašo
29.04.03
9
Huremkić Alden
18.01.02
10
Lemezović Eldin
14.02.03
11
Bevc Joži
12.05.03
12
Vnuk Andraž (V)
21.07.03
13
Zakrajšek Maks (K)
09.07.02
15
Brlogar Jaka
09.06.02
16
Delić Adin
15.11.02
17
Golnar Ludvik
04.02.02
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
10
Kremžar Pančur Gaber
04.07.03
14
Dogandžić Bojan
06.01.03
15
Krmavnar Nejc
04.01.03
17
Švab Martin
20.11.02
20
Begič Aleksander
09.12.03
Trener
Urh Gregor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
18
Mudrinić Aleksandar
28.12.03
Trener
Buovski Antonio
STRELCI
Komenda
1 : 1     11 - Tomše Lev (33')
2 : 1     13 - Gregorc Erik (40')
Rudar Trbovlje
0 : 1     9 - Huremkić Alden (29')
2 : 2     13 - Zakrajšek Maks (60')11m
OPOMINJANI
Komenda
Rudar Trbovlje
17 - Golnar Ludvik (68')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komenda
Minuta
Igralec
27'
20 - Begič Aleksander
27'
8 - Obradović Žiga
54'
17 - Švab Martin
54'
5 - Frantar Rijavec Blaž
60'
10 - Kremžar Pančur Gaber
60'
20 - Begič Aleksander
68'
15 - Krmavnar Nejc
68'
10 - Kremžar Pančur Gaber
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
45'
18 - Mudrinić Aleksandar
45'
3 - Blaj Miha

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2