Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 20. krog 27.05.2017
TEKMA: Ilirija 1911 Extra-Lux B - Komenda 0 : 3
Datum: 28.05.17 - 13.00
Ljubljana - stadion Ilirija - naravna trava Gledalcev: 0
Glavni sodnik: Tovornik Gal
1. pomočnik: Miličević Marijo
2. pomočnik: Strnad Peterca Luka
Delegat:
POSTAVI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Priimek in ime
Rojen
1
Dermastija Nejc (V)
20.02.04
2
Malinovski Kristijan (K)
22.03.02
3
Pintarič Aljaž
27.09.03
4
Zver Natan
28.10.03
5
Berlec Jan
17.12.02
6
Lapanja David
18.07.03
7
Kovačič Blaž
19.02.02
8
Bošnjović Boris
08.10.03
9
Lulić Dino
26.01.02
10
Manfreda Golob Lovro
16.10.03
11
Strelec Luka
21.05.02
Komenda
Priimek in ime
Rojen
0
Kosirnik Marcel (V,K)
14.10.02
3
Kličić Anis
30.05.03
4
Slak Žiga
23.12.02
6
Fartek Jaka
05.08.02
9
Škrjanec Matic
14.04.03
10
Kremžar Pančur Gaber
04.07.03
11
Tomše Lev
10.02.03
15
Frantar Rijavec Blaž
25.07.03
18
Lunder Gal
25.07.02
21
Gregorc Erik
15.06.03
22
Fatur Jošt
23.06.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Furlan Nik
23.04.02
13
Hajdarpašić Din Mark
10.10.02
14
Petrović Lambrovski Tian
07.11.03
15
Alič Matic
04.01.03
16
Rančnik Urban
31.03.03
17
Kosi Žan
25.07.02
18
Pečar Maks
12.09.03
Trener
Varcar Edin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Mrčun Rok
05.06.03
5
Begič Aleksander
09.12.03
8
Obradović Žiga
02.05.03
13
Krmavnar Nejc
04.01.03
14
Dogandžić Bojan
06.01.03
17
Švab Martin
20.11.02
Trener
Urh Gregor
STRELCI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Komenda
0 : 1     11 - Tomše Lev (5')
0 : 2     10 - Kremžar Pančur Gaber (31')
0 : 3     11 - Tomše Lev (48')
OPOMINJANI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
17 - Kosi Žan (57')
Komenda
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Minuta
Igralec
42'
15 - Alič Matic
42'
11 - Strelec Luka
45'
17 - Kosi Žan
45'
3 - Pintarič Aljaž
50'
13 - Hajdarpašić Din Mark
50'
9 - Lulić Dino
55'
18 - Pečar Maks
55'
8 - Bošnjović Boris
55'
16 - Rančnik Urban
55'
6 - Lapanja David
Komenda
Minuta
Igralec
37'
5 - Begič Aleksander
37'
10 - Kremžar Pančur Gaber
45'
8 - Obradović Žiga
45'
15 - Frantar Rijavec Blaž
49'
17 - Švab Martin
49'
21 - Gregorc Erik
55'
14 - Dogandžić Bojan
55'
6 - Fartek Jaka
55'
13 - Krmavnar Nejc
55'
11 - Tomše Lev