Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 19. krog 20.05.2017
TEKMA: Svoboda Ljubljana A - Jezero Medvode 2 : 2
Datum: 20.05.17 - 15.00
Ljubljana Vič - ŠP Svoboda glavno igrišče Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Stevanović Dragan
1. pomočnik: Ciuha Aleš
2. pomočnik: Balažič Alen
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Mahmić Amar (V)
02.02.02
2
Jarc Patrik
31.08.02
3
Jarc Matej
22.12.02
4
Jevrić Rijad
26.10.02
6
Cerlini Bor (K)
13.07.02
7
Jus Klemen
16.06.02
9
Trobec Martin
14.06.02
10
Kuhar Jon
03.08.02
11
Pavlović Mateo
15.06.02
14
Domić Leon
29.05.02
17
Milošević Maximilian
27.10.02
Jezero Medvode
Priimek in ime
Rojen
4
Lesar Matic
26.09.02
5
Vrečič Tim
21.07.02
7
Šantl Tristan
26.11.02
8
Guzelj Žiga (K)
29.05.02
9
Knežević Andrej
16.02.03
11
Zadravec Tevž
25.01.04
12
Kos Emin (V)
10.12.03
14
Zorman Jon
28.07.04
17
Krajnc Matic
10.08.03
19
Kastelec Mirjam
10.09.02
20
Bratož Gaber
01.01.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
5
Solaković Beganović Almir Gringo
06.03.03
8
Kučan Mark Maj
01.05.03
13
Oman Viktor
12.02.03
15
Cvetković Bor
12.02.03
18
Trček Peter
12.10.03
19
Begeš Šumi Mai Matija
25.04.03
20
Arslanov Tark
17.01.03
Trener
Zalar Sebastian
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
1
Debenec Nik (V)
08.12.03
16
Kastelec Domen
11.06.04
18
Ladiha Marko
15.07.04
Trener
Vukovič Dejan
STRELCI
Svoboda Ljubljana A
1 : 1     14 - Domić Leon (30')
2 : 2     5 - Solaković Beganović Almir Gringo (55')
Jezero Medvode
0 : 1     8 - Guzelj Žiga (28')
1 : 2     5 - Vrečič Tim (35')
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana A
Jezero Medvode
7 - Šantl Tristan (53')
4 - Lesar Matic (68')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
28'
5 - Solaković Beganović Almir Gringo
28'
11 - Pavlović Mateo
28'
8 - Kučan Mark Maj
28'
17 - Milošević Maximilian
51'
15 - Cvetković Bor
51'
2 - Jarc Patrik
Jezero Medvode
Minuta
Igralec
38'
1 - Debenec Nik
38'
12 - Kos Emin
51'
18 - Ladiha Marko
51'
19 - Kastelec Mirjam
66'
16 - Kastelec Domen
66'
14 - Zorman Jon

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2