Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 17. krog 06.05.2017
TEKMA: Svoboda Ljubljana A - Olimpija Ljubljana 3 : 1
Datum: 06.05.17 - 12.00
Ljubljana Vič - ŠP Svoboda glavno igrišče Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Hočevar Miha
1. pomočnik: Hostnik Benjamin
2. pomočnik: Čaleta Luka
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Mahmić Amar (V)
02.02.02
2
Jarc Patrik
31.08.02
3
Jarc Matej
22.12.02
4
Cvetković Bor
12.02.03
5
Solaković Beganović Almir Gringo
06.03.03
6
Cerlini Bor (K)
13.07.02
7
Jus Klemen
16.06.02
8
Kučan Mark Maj
01.05.03
9
Trobec Martin
14.06.02
10
Kuhar Jon
03.08.02
14
Domić Leon
29.05.02
Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Rojen
1
Grilj Miletič Jaka (V)
22.06.03
2
Brus Enej
15.04.03
3
Kolar Leban Kris
15.07.03
4
Lečnik Spaić Domen
19.02.03
5
Struna Maj
04.01.03
8
Jerak Lan
04.12.03
9
Munda Niko
30.10.03
11
Trček Nik (K)
05.12.03
19
Ibrišević Senad
29.08.02
20
Kujović Anej
09.06.03
22
Saitoski Emir
08.05.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
11
Pavlović Mateo
15.06.02
13
Arslanov Tark
17.01.03
15
Oman Viktor
12.02.03
17
Milošević Maximilian
27.10.02
19
Boštjančič Matic
02.12.02
Trener
Zalar Sebastian
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Rojec Gašper
15.04.03
13
Ovijač Grega
25.07.03
14
Podić Nermin
02.03.03
15
Marolt Nagode Alex
21.10.03
16
Mehić Saidin
13.07.03
17
Završek Timotej
20.10.03
Trener
Gorenc Dušan
STRELCI
Svoboda Ljubljana A
1 : 0     4 - Cvetković Bor (7')
2 : 0     5 - Solaković Beganović Almir Gringo (27')
3 : 0     5 - Solaković Beganović Almir Gringo (47')11m
Olimpija Ljubljana
3 : 1     11 - Trček Nik (65')
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana A
17 - Milošević Maximilian (55')
13 - Arslanov Tark (72')
Olimpija Ljubljana
5 - Struna Maj (6')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
53'
17 - Milošević Maximilian
53'
14 - Domić Leon
69'
13 - Arslanov Tark
69'
4 - Cvetković Bor
Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2