Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia  
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 14. krog 08.04.2017
TEKMA: Šmartno - Domžale 0 : 5
Datum: 25.04.17 - 17.30
Ljubljana Šmartno - Športni park Šmartno Gledalcev: 32
Glavni sodnik: Bernot Žan
1. pomočnik: Zajc Rok
2. pomočnik: Mikelj Janez
Delegat:
POSTAVI
Šmartno
Priimek in ime
Rojen
1
Židan Maks (V)
04.08.02
2
Hernaus Rok
02.11.03
3
Vidervol Matic (K)
14.08.02
4
Gajšek Mark
13.06.03
5
Šećerović Denis
01.08.03
7
Štajnaher Svit
02.06.02
8
Špetič Matic
13.01.03
9
Hodžić Hanan
26.05.02
10
Čeru Artnak Bor
15.12.02
11
Zupančič Tim
23.06.02
18
Bricelj Rok
24.09.03
Domžale
Priimek in ime
Rojen
2
Kolar Anže
28.11.03
3
Makovec Nik
01.12.03
4
Žiberna Žiga (K)
30.05.03
6
Povše Sven Lukas
26.11.03
8
Miladinović Tim
13.04.03
9
Kostanjšek Lovro
23.09.03
10
Žavbi Jure
13.02.03
11
Pogačar Maks
23.02.03
12
Urbanija Domen (V)
11.01.03
13
Bandur Dennis
25.10.03
17
Lun Nejc
27.06.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
14
Djadjov Blagoj
25.11.03
15
Janežič Matevž
23.01.03
17
Rainer Grega
09.03.03
20
Nalić Erik
28.10.02
Trener
Rupnik Domen
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
1
Malnar Žan (V)
18.04.03
5
Kobilca Jure
05.05.03
7
Letnar Luka
04.09.03
14
Jesenšek David
31.03.03
15
Rems Jakob
24.03.03
16
Menciger Ben
16.04.03
18
Kmetič Val
21.08.03
Trener
Bronič Tomi
STRELCI
Šmartno
Domžale
0 : 1     9 - Kostanjšek Lovro (10')
0 : 2     9 - Kostanjšek Lovro (32')
0 : 3     6 - Povše Sven Lukas (34')
0 : 4     5 - Kobilca Jure (41')
0 : 5     5 - Kobilca Jure (45')
OPOMINJANI
Šmartno
Domžale
IZKLJUČENI
MENJAVE
Šmartno
Minuta
Igralec
45'
17 - Rainer Grega
45'
18 - Bricelj Rok
52'
15 - Janežič Matevž
52'
10 - Čeru Artnak Bor
52'
20 - Nalić Erik
52'
9 - Hodžić Hanan
60'
14 - Djadjov Blagoj
60'
5 - Šećerović Denis
Domžale
Minuta
Igralec
36'
1 - Malnar Žan
36'
12 - Urbanija Domen
36'
14 - Jesenšek David
36'
4 - Žiberna Žiga
36'
15 - Rems Jakob
36'
10 - Žavbi Jure
36'
16 - Menciger Ben
36'
9 - Kostanjšek Lovro
36'
18 - Kmetič Val
36'
13 - Bandur Dennis
36'
5 - Kobilca Jure
36'
3 - Makovec Nik
36'
7 - Letnar Luka
36'
2 - Kolar Anže

REZULTATI TEKEM