Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 16. krog 22.04.2017
TEKMA: BARTOG Trebnje - Ilirija 1911 Extra-Lux B 0 : 0
Datum: 22.04.17 - 14.00
Trebnje - Nogometni stadion Cviblje Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Štular Luka
1. pomočnik: Trobec Matjaž
2. pomočnik: Horvat Dejan
Delegat:
POSTAVI
BARTOG Trebnje
Priimek in ime
Rojen
1
Smolič Jure (V)
23.08.03
2
Grubar Jure
02.11.02
3
Zupančič Luka
18.11.02
4
Kovačič Gašper
13.04.03
6
Solarov Aljaž
26.05.03
7
Kastigar Kristijan
28.02.03
10
Kresal Rok
04.08.03
13
Murn Peter
12.06.02
14
Ćehić Dženis
19.07.02
16
Ikanovič Nermin
28.04.03
17
Erpe Alen (K)
09.01.02
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Priimek in ime
Rojen
1
Furlan Nik (V)
23.04.02
2
Malinovski Kristijan (K)
22.03.02
3
Kosi Žan
25.07.02
4
Pintarič Aljaž
27.09.03
5
Zver Natan
28.10.03
6
Lapanja David
18.07.03
7
Alič Matic
04.01.03
8
Bošnjović Boris
08.10.03
9
Strelec Luka
21.05.02
10
Manfreda Golob Lovro
16.10.03
11
Petrović Lambrovski Tian
07.11.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
5
Miklič Maksim
24.07.03
8
Lobe Lara
02.04.03
11
Hostnik Ana
21.06.03
15
Pirc Verdinek Domen
15.09.02
18
Slavič Domen
03.07.04
19
Košir Niko
30.04.02
20
Hostnik Simon
13.05.03
Trener
Jurečič Franci
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Hajdarpašić Din Mark
10.10.02
14
Košak Andrej
29.10.03
15
Pečar Maks
12.09.03
16
Rančnik Urban
31.03.03
17
Lulić Dino
26.01.02
18
Rant Gašper
13.06.03
19
Jurca Žiga
07.08.02
Trener
Varcar Edin
STRELCI
BARTOG Trebnje
Ilirija 1911 Extra-Lux B
OPOMINJANI
BARTOG Trebnje
Ilirija 1911 Extra-Lux B
IZKLJUČENI
MENJAVE
BARTOG Trebnje
Minuta
Igralec
39'
11 - Hostnik Ana
39'
14 - Ćehić Dženis
52'
5 - Miklič Maksim
52'
4 - Kovačič Gašper
61'
15 - Pirc Verdinek Domen
61'
16 - Ikanovič Nermin
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Minuta
Igralec
41'
17 - Lulić Dino
41'
11 - Petrović Lambrovski Tian
41'
13 - Hajdarpašić Din Mark
41'
9 - Strelec Luka

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2