Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 16. krog 22.04.2017
TEKMA: Svoboda Ljubljana A - Interblock 4 : 1
Datum: 22.04.17 - 11.00
Ljubljana Vič - ŠP Svoboda glavno igrišče Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Maksimović Igor
1. pomočnik: Novak Nejc
2. pomočnik: Zadravec Peter
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Mahmić Amar (V)
02.02.02
2
Jarc Patrik
31.08.02
3
Jarc Matej
22.12.02
4
Jevrić Rijad
26.10.02
5
Solaković Beganović Almir Gringo
06.03.03
6
Cerlini Bor (K)
13.07.02
7
Jus Klemen
16.06.02
9
Trobec Martin
14.06.02
10
Kuhar Jon
03.08.02
11
Kučan Mark Maj
01.05.03
14
Domić Leon
29.05.02
Interblock
Priimek in ime
Rojen
1
Jelič Žan (V)
20.05.03
2
Hafner Luka
05.02.03
3
Štruklec Jakob Vid
02.07.03
4
Zdravković Georgije
02.05.03
5
Savić David
21.05.03
6
Lužar Nešović Jure
06.03.04
7
Bosančić David
27.01.03
8
Žibert Nik
21.03.03
9
Jovićević Nikola (K)
30.09.03
10
Mujkić Ermin
13.02.03
11
Milinovič Luka
29.01.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
8
Begeš Šumi Mai Matija
25.04.03
13
Arslanov Tark
17.01.03
17
Milošević Maximilian
27.10.02
Trener
Zalar Sebastian
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Bratina Zimic Julijan
11.04.03
14
Koncilija David
04.06.04
15
Prodan Miani Nicholas
28.02.03
Trener
Horvat Boris
STRELCI
Svoboda Ljubljana A
1 : 0     14 - Domić Leon (5')
2 : 1     14 - Domić Leon (42')
3 : 1     7 - Jus Klemen (52')
4 : 1     5 - Solaković Beganović Almir Gringo (68')
Interblock
1 : 1     7 - Bosančić David (28')
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana A
4 - Jevrić Rijad (50')
14 - Domić Leon (54')
Interblock
10 - Mujkić Ermin (55')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
56'
17 - Milošević Maximilian
56'
3 - Jarc Matej
Interblock
Minuta
Igralec
57'
15 - Prodan Miani Nicholas
57'
2 - Hafner Luka
58'
14 - Koncilija David
58'
7 - Bosančić David
60'
13 - Bratina Zimic Julijan
60'
3 - Štruklec Jakob Vid

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2