Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 15. krog 15.04.2017
TEKMA: Ilirija 1911 Extra-Lux B - Šmartno 2 : 2
Datum: 17.04.17 - 14.30
Ljubljana - stadion Ilirija - naravna trava Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Kovač Jaka
1. pomočnik: Rozina Janez
2. pomočnik: Kurež Anej
Delegat:
POSTAVI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Priimek in ime
Rojen
1
Furlan Nik (V)
23.04.02
2
Alič Matic
04.01.03
3
Pintarič Aljaž
27.09.03
4
Berlec Jan
17.12.02
5
Malinovski Kristijan (K)
22.03.02
6
Lapanja David
18.07.03
7
Kovačič Blaž
19.02.02
8
Bošnjović Boris
08.10.03
9
Strelec Luka
21.05.02
10
Manfreda Golob Lovro
16.10.03
11
Kresal Martin
06.04.02
Šmartno
Priimek in ime
Rojen
1
Židan Maks (V)
04.08.02
3
Vidervol Matic (K)
14.08.02
4
Gajšek Mark
13.06.03
5
Šećerović Denis
01.08.03
7
Štajnaher Svit
02.06.02
8
Špetič Matic
13.01.03
9
Hodžić Hanan
26.05.02
10
Čeru Artnak Bor
15.12.02
11
Zupančič Tim
23.06.02
14
De Wolff Maarten
14.02.02
17
Rainer Grega
09.03.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Petrović Lambrovski Tian
07.11.03
14
Košak Andrej
29.10.03
15
Pečar Maks
12.09.03
16
Rančnik Urban
31.03.03
17
Hajdarpašić Din Mark
10.10.02
18
Rant Gašper
13.06.03
19
Zver Natan
28.10.03
Trener
Varcar Edin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
15
Janežič Matevž
23.01.03
16
Habič Benjamin
13.11.03
18
Bricelj Rok
24.09.03
Trener
Rupnik Domen
STRELCI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
1 : 1     9 - Strelec Luka (20')
2 : 1     7 - Kovačič Blaž (32')
Šmartno
0 : 1     7 - Štajnaher Svit (17')
2 : 2     9 - Hodžić Hanan (35')
OPOMINJANI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Šmartno
5 - Šećerović Denis (50')
7 - Štajnaher Svit (61')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Minuta
Igralec
23'
16 - Rančnik Urban
23'
11 - Kresal Martin
66'
19 - Zver Natan
66'
9 - Strelec Luka
Šmartno
Minuta
Igralec
36'
18 - Bricelj Rok
36'
17 - Rainer Grega
55'
16 - Habič Benjamin
55'
8 - Špetič Matic
66'
15 - Janežič Matevž
66'
18 - Bricelj Rok

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2