Mladinska liga 2. liga 16/17
Zapisnik: 14. krog 15.04.2017
TEKMA: Črnuče - Bela krajina 2016 2 : 6 (2 : 3)
Datum: 15.04.17 - 14.00
Ljubljana - Spodnje Črnuče Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Selan Žiga
1. pomočnik: Garmut Gašper
2. pomočnik: Žagar Jure
Delegat: Pavlič Franci
POSTAVI
Črnuče
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Rajačič Jan
2000
3
Verbič Nejc
2000
4
Čolič Srđan
2000
5
Jagrič Žan
1998
7
Kapić Edis
2000
8
Jovićević Tim
1999
10
Jazbinšek Blaž
2000
11
Jagrič Rok
1999
12
Uršič Jure (V,K)
1999
14
Markovič Rok
2001
18
Dakić Damijan
2000
Bela krajina 2016
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Gajič Erik (V)
1999
2
Štangelj Kosec Kevin
2000
3
Pavlin Tilen
2001
4
Marjanović Nikola
2001
5
Čović Mirel
1999
6
Dajčman Žiga
2002
7
Brozovič Vik (K)
2000
8
Velić Zlatan
1999
9
Golobič Aljoša
2001
10
Rozman Erik
2001
11
Šterk Erik
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Erce Leo
2001
9
Šaćirović Emel
1998
13
Vintar Žan
2001
16
Jevšnik Radola Matic
2001
17
Agovič Kenan
1999
Trener
Fazlič Samir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Mađeruh Sašo
2001
22
Šajnovič Tadej
2002
Trener
Gregorčič Rok
STRELCI
Črnuče
1 : 0 5 - Jagrič Žan (5')
1 : 1 14 - Markovič Rok (18')AG
2 : 2 10 - Jazbinšek Blaž (27')
Bela krajina 2016
1 : 2 7 - Brozovič Vik (20')
2 : 3 3 - Pavlin Tilen (43')
2 : 4 2 - Štangelj Kosec Kevin (69')
2 : 5 11 - Šterk Erik (83')
2 : 6 22 - Šajnovič Tadej (90')
OPOMINJANI
Črnuče
11 - Jagrič Rok (34')
4 - Čolič Srđan (37')
3 - Verbič Nejc (58')
Bela krajina 2016
8 - Velić Zlatan (69')
4 - Marjanović Nikola (75')
IZKLJUČENI
11 - Jagrič Rok (69')
MENJAVE
Črnuče
Minuta
Igralec
53'
13 - Vintar Žan
53'
10 - Jazbinšek Blaž
55'
6 - Erce Leo
55'
14 - Markovič Rok
63'
9 - Šaćirović Emel
63'
4 - Čolič Srđan
76'
17 - Agovič Kenan
76'
2 - Rajačič Jan
83'
16 - Jevšnik Radola Matic
83'
7 - Kapić Edis
Bela krajina 2016
Minuta
Igralec
46'
13 - Mađeruh Sašo
46'
9 - Golobič Aljoša
65'
22 - Šajnovič Tadej
65'
7 - Brozovič Vik
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
18. krog 13.04.24 | |
Anton Kamnik : Ljubljana Palis | 3 : 4 |
Zagorje : Rudar Trbovlje | 1 : 2 |
Jevnica : NK TREBNJE | 3 : 3 |
NK IB 1975 Ljubljana : Arne Tabor 69 | 3 : 0 |
Bela krajina : Cockta Kresnice | 2 : 2 |
NK Mengo 28 : OŠ Olimpija Ljubljana | 2 : 0 |
Svoboda Kisovec : Ivančna Gorica | 3 : 1 |
MNZ Liga 2023/24 | |
12. krog 13.04.24 | |
Dragomer : Termit Moravče | 2 : 0 |
ŠD Vir : Ihan | 2 : 3 |
Komenda : NK Šmartno Infostyle | 2 : 3 |
Šentjernej : Jezero Medvode | 1 : 1 |