Mladinska liga 2. liga 16/17
Zapisnik: 13. krog 08.04.2017
TEKMA: Olimpija Ljubljana - Šmartno 14 : 0 (6 : 0)
Datum: 09.04.17 - 13.00
Ljubljana - ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Tovornik Gal
1. pomočnik: Pušnjak Jure
2. pomočnik: Kos Damjan
Delegat: Velić Sadet
POSTAVI
Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Pavlovič Milan (V)
2001
2
Bećić Dino
1999
3
Židan Tim
2001
4
Hadžić Benjamin
2001
5
Merhar Nejc
1999
6
Knez Domen (K)
1999
7
Sojer Mark
2000
8
Gorza Jan
2001
9
Einsiedler Andraž
2000
10
Petrović Stefan
2001
11
Nikolovski Tarik
2001
Šmartno
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Golja Klemen (V)
1998
2
Jejčič Luka
2001
3
Slivniker Bor
2000
4
Perišić Luka
1999
5
Pejić Bojan
1998
6
Železen Jakob
2001
7
Zulfiqar Ali
2000
8
Rutović Simon
1999
9
Špes Macur Luka (K)
1999
10
Rašić Gabrijel
2000
11
Vučko Andraž
1998
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Matijevič Sebastijan
2001
14
Palamar Armin
2001
Trener
Miklič Boštjan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
Trener
Đekič Predrag
STRELCI
Olimpija Ljubljana
1 : 0 8 - Gorza Jan (8')
2 : 0 11 - Nikolovski Tarik (13')
3 : 0 9 - Einsiedler Andraž (15')
4 : 0 2 - Bećić Dino (16')
5 : 0 9 - Einsiedler Andraž (28')
6 : 0 11 - Nikolovski Tarik (32')
7 : 0 3 - Židan Tim (57')
8 : 0 9 - Einsiedler Andraž (61')
9 : 0 6 - Knez Domen (65')11m
10 : 0 9 - Einsiedler Andraž (69')
11 : 0 14 - Palamar Armin (72')
12 : 0 4 - Hadžić Benjamin (76')
13 : 0 5 - Merhar Nejc (79')
14 : 0 11 - Nikolovski Tarik (84')
Šmartno
OPOMINJANI
Olimpija Ljubljana
Šmartno
3 - Slivniker Bor (40')
10 - Rašić Gabrijel (64')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
46'
13 - Matijevič Sebastijan
46'
2 - Bećić Dino
58'
14 - Palamar Armin
58'
10 - Petrović Stefan
Šmartno
Minuta
Igralec
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
15. krog 23.03.24 | |
Ljubljana Palis : NK TREBNJE | 8 : 2 |
Cockta Kresnice : Zagorje | 0 : 2 |
NK Mengo 28 : Svoboda Kisovec | 0 : 3 |
Rudar Trbovlje : Jevnica | 8 : 1 |
Arne Tabor 69 : Bela krajina | 2 : 0 |
OŠ Olimpija Ljubljana : Anton Kamnik | 3 : 3 |
MNZ Liga 2023/24 | |
9. krog 04.11.23 | |
Jezero Medvode : Ihan | 0 : 1 |
Šentjernej : Termit Moravče | 6 : 0 |
Kolpa : NK Šmartno Infostyle | 1 : 0 |