Mladinska liga 2. liga 16/17
Zapisnik: 12. krog 01.04.2017
TEKMA: MNC Vrhnika - Bela krajina 2016 2 : 4 (0 : 0)
Datum: 01.04.17 - 11.00
Vrhnika - Športni park Usnjar Vrhnika Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Štempihar Maks
1. pomočnik: Stevanović Dragan
2. pomočnik: Kos Damjan
Delegat: Stojanovič Zoran
POSTAVI
MNC Vrhnika
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Perbil Maks (V)
1998
2
Sajovic Tjaž
1999
3
Kohne Matevž
2000
4
Guček Pagon Liam
2001
5
Mištrafović Luka
2001
6
Zalokar Jan
2001
7
Rus Samo
1999
8
Lukežič Aljaž
1999
9
Velkavrh Žan
2000
10
Slavec Aljaž (K)
1998
11
Sylaj Arif
1999
Bela krajina 2016
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Golobič Aljoša
2001
4
Čović Mirel
1999
5
Pavlin Tilen
2001
6
Mađeruh Sašo
2001
7
Brozovič Vik (K)
2000
8
Velić Zlatan
1999
9
Šterk Erik
2001
10
Hodjaj Uroš
1998
12
Gajič Erik (V)
1999
15
Štangelj Kosec Kevin
2000
16
Rozman Erik
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
14
Štebih Jan
1999
15
Bajrič Haris
1998
Trener
Shala Nazimi
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Rožmarin Kristjan (V)
2001
13
Plut Kristjan
2001
14
Bubnjević Pero
2000
Trener
STRELCI
MNC Vrhnika
1 : 0 9 - Velkavrh Žan (55')
2 : 0 9 - Velkavrh Žan (57')
2 : 4 4 - Guček Pagon Liam (85')AG
Bela krajina 2016
2 : 1 9 - Šterk Erik (63')
2 : 2 9 - Šterk Erik (66')
2 : 3 9 - Šterk Erik (70')
OPOMINJANI
MNC Vrhnika
Bela krajina 2016
7 - Brozovič Vik (87')
8 - Velić Zlatan (88')
IZKLJUČENI
MENJAVE
MNC Vrhnika
Minuta
Igralec
46'
15 - Bajrič Haris
46'
2 - Sajovic Tjaž
70'
14 - Štebih Jan
70'
8 - Lukežič Aljaž
Bela krajina 2016
Minuta
Igralec
58'
14 - Bubnjević Pero
58'
3 - Golobič Aljoša
75'
13 - Plut Kristjan
75'
10 - Hodjaj Uroš
83'
1 - Rožmarin Kristjan
83'
12 - Gajič Erik
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
18. krog 13.04.24 | |
Anton Kamnik : Ljubljana Palis | 3 : 4 |
Zagorje : Rudar Trbovlje | 1 : 2 |
Jevnica : NK TREBNJE | 3 : 3 |
NK IB 1975 Ljubljana : Arne Tabor 69 | 3 : 0 |
Bela krajina : Cockta Kresnice | 2 : 2 |
NK Mengo 28 : OŠ Olimpija Ljubljana | 2 : 0 |
Svoboda Kisovec : Ivančna Gorica | 3 : 1 |
MNZ Liga 2023/24 | |
12. krog 13.04.24 | |
Dragomer : Termit Moravče | 2 : 0 |
ŠD Vir : Ihan | 2 : 3 |
Komenda : NK Šmartno Infostyle | 2 : 3 |
Šentjernej : Jezero Medvode | 1 : 1 |