Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia  
TEKMOVANJA
Kadetska liga 1. liga 16/17
Zapisnik: 12. krog 01.04.2017
TEKMA: Slovan - Dolomiti Dragomer 6 : 1 (3 : 0)
Datum: 01.04.17 - 14.30
Ljubljana Kodeljevo - umetna trava Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Jasenčić Edin
1. pomočnik: Poplašen Mladen
2. pomočnik: Brulc Klemen
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Rojen
1
Glišić Marko (V)
29.06.01
2
Elkaz Jasmin
18.06.01
3
Petrič David
15.12.01
4
Malić Luka
15.01.01
5
Horvat Dejan
09.04.01
6
Pandžić Alen (K)
26.10.01
7
Šakanović Elvin
24.06.00
8
Nasić Amir
28.12.01
9
Kosmač Miha
24.05.00
10
Milkov Atanas Yankov
03.10.00
11
Karajashov Ivan
21.06.01
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Rojen
1
Konstantinovič Žan (V)
07.03.01
3
Zadravec Maj
15.12.01
4
Koprivec Kristjan
26.07.00
5
Zupančič Maj
29.05.00
8
Mrzlikar Svit
31.08.01
9
Omahen Nejc
23.04.01
10
Lipovec Jan
27.04.01
11
Kogovšek Žiga (K)
19.10.01
17
Čuk Anže
24.11.00
19
Rastresen Mitja
07.04.01
21
Rep Žiga
08.06.01
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
14
Bodonji Nemanja
30.11.01
15
Gašparič Blaž
27.12.01
16
Kraljič Matic
10.04.01
17
Beganović Nail
19.04.01
18
Avdić Benjamin
24.07.00
Trener
Kitić Dane
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Jalševac Gašper Miha (V)
02.08.01
14
Stamenković Marko
25.12.01
15
Sojer Gal
27.08.01
Trener
Suhadolnik Jan
STRELCI
Slovan
1 : 0     11 - Karajashov Ivan (16')
2 : 0     11 - Karajashov Ivan (30')
3 : 0     9 - Kosmač Miha (36')
4 : 0     10 - Milkov Atanas Yankov (45')
5 : 0     11 - Karajashov Ivan (55')
6 : 1     10 - Milkov Atanas Yankov (74')11m
Dolomiti Dragomer
5 : 1     5 - Zupančič Maj (62')
OPOMINJANI
Slovan
Dolomiti Dragomer
4 - Koprivec Kristjan (36')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
47'
14 - Bodonji Nemanja
47'
9 - Kosmač Miha
49'
17 - Beganović Nail
49'
3 - Petrič David
51'
16 - Kraljič Matic
51'
6 - Pandžić Alen
57'
18 - Avdić Benjamin
57'
4 - Malić Luka
57'
15 - Gašparič Blaž
57'
11 - Karajashov Ivan
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
37'
15 - Sojer Gal
37'
19 - Rastresen Mitja
70'
12 - Jalševac Gašper Miha
70'
1 - Konstantinovič Žan
70'
14 - Stamenković Marko
70'
4 - Koprivec Kristjan

REZULTATI TEKEM