Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska liga 1. liga 16/17
Zapisnik: 10. krog 12.11.2016
TEKMA: Slovan - Interblock 3 : 1 (1 : 0)
Datum: 13.11.16 - 12.00
Ljubljana Kodeljevo - umetna trava Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Pirman Tomaž
1. pomočnik: Milutin Denis
2. pomočnik: Selan Žiga
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
1
Glišić Marko (V)
2
Elkaz Jasmin
3
Petrič David
4
Gašparič Blaž
5
Horvat Dejan
6
Pandžić Alen (K)
7
Stojanović Aleksander
8
Kosednar Robert
9
Kosmač Miha
10
Milkov Atanas Yankov
11
Karajashov Ivan
Interblock
Priimek in ime
1
Sabotič Luka (V)
2
Jeneš Liam
3
Stanonik Matej
4
Kovačič Ian
5
Zupančič Gmeiner Tilen (K)
6
Mihelič Viktor
7
Rogič Maks
8
Zaletel Černoš Val
9
Zagorac Matic
10
Mesec Jan
11
Ferfolja Aljaž
Rezervni igralci
Priimek in ime
14
Bodonji Nemanja
15
Ciuha Tod
16
Kraljič Matic
17
Gazibarić David
18
Beganović Nail
19
Brezovec Jure
20
Zver Luka
Trener
Kitić Dane
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Lavrič Luka
14
Goršič Maks
15
Kramar Jure
Trener
Botonjić Amir
STRELCI
Slovan
1 : 0     9 - Kosmač Miha (3')
2 : 1     10 - Milkov Atanas Yankov (71')
3 : 1     11 - Karajashov Ivan (74')
Interblock
1 : 1     5 - Zupančič Gmeiner Tilen (49')
OPOMINJANI
Slovan
10 - Milkov Atanas Yankov (38')
11 - Karajashov Ivan (68')
19 - Brezovec Jure (78')
Interblock
13 - Lavrič Luka (52')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
48'
15 - Ciuha Tod
48'
8 - Kosednar Robert
54'
19 - Brezovec Jure
54'
4 - Gašparič Blaž
65'
18 - Beganović Nail
65'
3 - Petrič David
Interblock
Minuta
Igralec
41'
13 - Lavrič Luka
41'
6 - Mihelič Viktor
59'
14 - Goršič Maks
59'
11 - Ferfolja Aljaž
65'
15 - Kramar Jure
65'
7 - Rogič Maks

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4