Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Kadetska liga 1. liga 16/17
Zapisnik: 10. krog 12.11.2016
TEKMA: Termit Moravče - Rudar Trbovlje 0 : 1 (0 : 0)
Datum: 13.11.16 - 09.30
Trbovlje - Športni Park Rudar Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Kos Mitja
1. pomočnik: Forjanič Danjel
2. pomočnik: Vidergar Matej
Delegat:
POSTAVI
Termit Moravče
Priimek in ime
Rojen
1
Bibič David (V)
05.01.01
3
Per Klemen
05.07.01
5
Remšak Žiga
09.07.01
6
Gorišek Maks
01.02.01
7
Urbanija Erik
03.01.01
8
Novak Anže (K)
13.03.01
9
Lukati Podmiljšak Erik
09.05.01
11
Mal Domen
29.03.01
14
Štojs Alex
19.09.01
15
Vidergar Primož
28.07.00
17
Lipovec Anže
18.01.00
Rudar Trbovlje
Priimek in ime
Rojen
1
Kastelic Leon Jakob (V)
14.05.00
2
Dušak Damian
28.02.01
3
Štrovs Rok
26.06.00
4
Bokal Žan (K)
17.04.00
5
Adžaga Marko
20.02.00
6
Hadžić Mark Antonio
20.10.00
7
Huremkić Alden
18.01.02
8
Vozel Tadej
15.04.00
9
Fašing Žiga
12.04.00
10
Remic Anže
08.08.01
11
Našić Rasim
03.04.00
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
4
Klopčič Lara
03.08.01
10
Malik Nejc
03.12.01
16
Lešnjak Patrik
12.06.02
Trener
Burja Aleš
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Možic Matic (V)
08.03.01
13
Štefane Luka
16.04.00
14
Pašalić Dejan
09.10.01
Trener
Sotenšek Janko
STRELCI
Termit Moravče
Rudar Trbovlje
0 : 1     8 - Vozel Tadej (55')
OPOMINJANI
Termit Moravče
17 - Lipovec Anže (47')
Rudar Trbovlje
4 - Bokal Žan (47')
11 - Našić Rasim (69')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Termit Moravče
Minuta
Igralec
47'
4 - Klopčič Lara
47'
15 - Vidergar Primož
51'
10 - Malik Nejc
51'
9 - Lukati Podmiljšak Erik
59'
16 - Lešnjak Patrik
59'
11 - Mal Domen
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
41'
14 - Pašalić Dejan
41'
7 - Huremkić Alden
71'
13 - Štefane Luka
71'
10 - Remic Anže

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2