Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia  
TEKMOVANJA
Kadetska liga 1. liga 16/17
Zapisnik: 10. krog 12.11.2016
TEKMA: Komenda Kamnik - Dolomiti Dragomer 0 : 5 (0 : 3)
Datum: 13.11.16 - 10.00
Kamnik - Stadion Prijateljstva Mekinje Gledalcev: 25
Glavni sodnik: Podboršek Blaž
1. pomočnik: Strnad Peterca Luka
2. pomočnik: Klančar Miha
Delegat:
POSTAVI
Komenda Kamnik
Priimek in ime
Rojen
1
Ajdarpašić Maid (V)
21.03.01
2
Lavrič Žiga
29.12.00
3
Vidmar Amar Rene
22.10.01
4
Nerjovaj Djellzim
19.04.01
5
Marković Rok
02.12.00
6
Mihajlov Sergej
17.09.00
7
Drobež Mark
20.06.00
8
Beqiri Fidan
05.10.00
9
Otrin Denis
07.05.01
10
Mencinger Žan (K)
18.12.00
11
Jeretina Nik
06.07.01
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Rojen
1
Konstantinovič Žan (V)
07.03.01
4
Velkovrh Tilen
13.06.01
5
Korošec Anže
07.12.01
6
Rastresen Mitja
07.04.01
7
Mrzlikar Svit
31.08.01
8
Sojer Gal
27.08.01
9
Omahen Nejc
23.04.01
10
Kogovšek Žiga (K)
19.10.01
11
Koštić Sinan
28.09.01
16
Koprivec Kristjan
26.07.00
21
Rep Žiga
08.06.01
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Sejfić Amar
06.05.01
14
Spruk Nejc
31.03.00
15
Tomšič Jacobs Aron Felix
19.08.00
16
Tabakovič David
17.05.01
Trener
Kokalj Jaka
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Zadravec Maj
15.12.01
13
Stamenković Marko
25.12.01
17
Rotar Maks
23.12.00
19
Orel Matej
12.03.00
40
Jalševac Gašper Miha (V)
02.08.01
Trener
Suhadolnik Jan
STRELCI
Komenda Kamnik
Dolomiti Dragomer
0 : 1     9 - Omahen Nejc (3')
0 : 2     11 - Koštić Sinan (8')
0 : 3     11 - Koštić Sinan (31')
0 : 4     10 - Kogovšek Žiga (68')
0 : 5     11 - Koštić Sinan (70')
OPOMINJANI
Komenda Kamnik
9 - Otrin Denis (32')
3 - Vidmar Amar Rene (52')
Dolomiti Dragomer
6 - Rastresen Mitja (71')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komenda Kamnik
Minuta
Igralec
29'
16 - Tabakovič David
29'
11 - Jeretina Nik
33'
15 - Tomšič Jacobs Aron Felix
33'
9 - Otrin Denis
64'
14 - Spruk Nejc
64'
5 - Marković Rok
80'
13 - Sejfić Amar
80'
7 - Drobež Mark
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
47'
17 - Rotar Maks
47'
21 - Rep Žiga
53'
2 - Zadravec Maj
53'
16 - Koprivec Kristjan
72'
40 - Jalševac Gašper Miha
72'
1 - Konstantinovič Žan
72'
13 - Stamenković Marko
72'
6 - Rastresen Mitja
80'
19 - Orel Matej
80'
8 - Sojer Gal

REZULTATI TEKEM