Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Kadetska liga 1. liga 16/17
Zapisnik: 5. krog 01.10.2016
TEKMA: Arne Tabor 69 - Ivančna Dana Mirna 6 : 1 (2 : 1)
Datum: 02.10.16 - 14.00
Vižmarje - Brod - glavno igrišče Maksov Gaj Gledalcev: 70
Glavni sodnik: Gajdek Toni
1. pomočnik: Forjanič Danjel
2. pomočnik: Subotić Tanja
Delegat:
POSTAVI
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Rojen
1
Hostnik Benjamin (V)
22.03.00
2
Malovrh Jan
28.10.00
3
Čakš Uroš
16.06.00
4
Guček Pagon Liam
08.10.01
5
Kovič Žan
04.03.00
6
Komac Črt (K)
14.05.00
7
Bengez Klemen
06.04.01
8
Sešek Miha
22.07.00
9
Kogej Luka
06.01.01
10
Krelj Nik
17.06.00
11
Bohinc Matej
19.05.00
Ivančna Dana Mirna
Priimek in ime
Rojen
1
Hlebec Jani (V)
12.02.01
2
Lužar Anej
01.01.01
3
Vršič Aljaž
29.11.01
4
Groznik Vrana Matej
11.07.01
5
Strajnar Matej
22.08.01
6
Kastelic Gašper
18.08.01
7
Vršič Enej
29.11.01
8
Ostanek Martin
16.01.00
9
Žgajnar Matija
04.06.01
10
Herman Gašper (K)
30.12.00
11
Urana Sebastjan
13.01.00
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Hozjan Anže (V)
29.03.01
13
Olivo Armand
12.07.01
14
Ogrin Jure
09.03.01
15
Peulić Dragan
23.08.01
16
Tegeltija Luka
24.11.01
Trener
Lukančič Igor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Topalović Peter
31.07.00
14
Lokar Enej
06.03.01
15
Kastelic Uroš
24.08.00
16
Jerovšek Marcel Žan
24.09.01
Trener
Poljanec Jure
STRELCI
Arne Tabor 69
1 : 0     11 - Bohinc Matej (19')
2 : 1     2 - Malovrh Jan (33')
3 : 1     9 - Kogej Luka (44')
4 : 1     10 - Krelj Nik (55')
5 : 1     9 - Kogej Luka (57')
6 : 1     6 - Komac Črt (76')
Ivančna Dana Mirna
1 : 1     11 - Urana Sebastjan (24')
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
5 - Kovič Žan (29')
Ivančna Dana Mirna
5 - Strajnar Matej (54')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
57'
15 - Peulić Dragan
57'
7 - Bengez Klemen
60'
13 - Olivo Armand
60'
4 - Guček Pagon Liam
62'
14 - Ogrin Jure
62'
9 - Kogej Luka
68'
16 - Tegeltija Luka
68'
11 - Bohinc Matej
Ivančna Dana Mirna
Minuta
Igralec
48'
16 - Jerovšek Marcel Žan
48'
8 - Ostanek Martin
61'
14 - Lokar Enej
61'
3 - Vršič Aljaž
68'
15 - Kastelic Uroš
68'
7 - Vršič Enej
69'
13 - Topalović Peter
69'
11 - Urana Sebastjan