Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Kadetska liga 1. liga 16/17
Zapisnik: 3. krog 17.09.2016
TEKMA: Slovan - Ivančna Dana Mirna 9 : 0 (3 : 0)
Datum: 28.09.16 - 17.00
Ljubljana Kodeljevo - umetna trava Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Božič Lara
1. pomočnik: Kos Damjan
2. pomočnik: Kozjek Marko
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Rojen
1
Glišić Marko (V)
29.06.01
2
Elkaz Jasmin
18.06.01
3
Petrič David
15.12.01
4
Malić Luka
15.01.01
5
Horvat Dejan
09.04.01
6
Pandžić Alen (K)
26.10.01
7
Ciuha Tod
02.03.01
8
Brezovec Jure
03.09.00
9
Kosmač Miha
24.05.00
10
Milkov Atanas Yankov
03.10.00
11
Karajashov Ivan
21.06.01
Ivančna Dana Mirna
Priimek in ime
Rojen
1
Hlebec Jani (V)
12.02.01
2
Lokar Enej
06.03.01
3
Vršič Aljaž
29.11.01
4
Groznik Vrana Matej
11.07.01
5
Strajnar Matej
22.08.01
6
Kastelic Gašper
18.08.01
7
Vršič Enej
29.11.01
8
Urana Sebastjan
13.01.00
9
Žgajnar Matija
04.06.01
10
Herman Gašper (K)
30.12.00
11
Jerovšek Marcel Žan
24.09.01
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
14
Kraljič Matic
10.04.01
15
Bodonji Nemanja
30.11.01
16
Gašparič Blaž
27.12.01
17
Gazibarić David
31.07.00
18
Stojanović Aleksander
14.12.00
19
Kosednar Robert
14.09.01
20
Beganović Nail
19.04.01
Trener
Kitić Dane
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Herman Ambrož (V)
03.07.02
13
Lužar Anej
01.01.01
14
Topalović Peter
31.07.00
15
Kastelic Uroš
24.08.00
16
Ostanek Martin
16.01.00
Trener
Poljanec Jure
STRELCI
Slovan
1 : 0     11 - Karajashov Ivan (8')
2 : 0     11 - Karajashov Ivan (24')
3 : 0     9 - Kosmač Miha (34')
4 : 0     11 - Karajashov Ivan (47')
5 : 0     14 - Kraljič Matic (51')
6 : 0     14 - Kraljič Matic (55')
7 : 0     11 - Karajashov Ivan (57')
8 : 0     20 - Beganović Nail (63')
9 : 0     11 - Karajashov Ivan (80')
Ivančna Dana Mirna
OPOMINJANI
Slovan
9 - Kosmač Miha (26')
Ivančna Dana Mirna
16 - Ostanek Martin (78')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
41'
20 - Beganović Nail
41'
2 - Elkaz Jasmin
41'
18 - Stojanović Aleksander
41'
8 - Brezovec Jure
41'
14 - Kraljič Matic
41'
10 - Milkov Atanas Yankov
52'
19 - Kosednar Robert
52'
7 - Ciuha Tod
52'
17 - Gazibarić David
52'
4 - Malić Luka
Ivančna Dana Mirna
Minuta
Igralec
27'
16 - Ostanek Martin
27'
11 - Jerovšek Marcel Žan
42'
13 - Lužar Anej
42'
2 - Lokar Enej
58'
12 - Herman Ambrož
58'
1 - Hlebec Jani
59'
14 - Topalović Peter
59'
8 - Urana Sebastjan
68'
15 - Kastelic Uroš
68'
7 - Vršič Enej

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2