Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Kadetska liga 1. liga 16/17
Zapisnik: 1. krog 03.09.2016
TEKMA: Komenda Kamnik - Ivančna Dana Mirna 2 : 3 (2 : 0)
Datum: 03.09.16 - 10.00
Komenda - ŠP Komenda Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Kozar Luka
1. pomočnik: Momčilović Dragan
2. pomočnik: Štempihar Maks
Delegat:
POSTAVI
Komenda Kamnik
Priimek in ime
Rojen
1
Ajdarpašić Maid (V)
21.03.01
4
Lavrič Žiga
29.12.00
6
Mencinger Žan
18.12.00
7
Jeretina Nik
06.07.01
8
Nerjovaj Djellzim
19.04.01
10
Otrin Denis
07.05.01
11
Chochkov Darko (K)
05.11.00
17
Mihajlov Sergej
17.09.00
19
Spruk Nejc
31.03.00
20
Beqiri Fidan
05.10.00
21
Marković Rok
02.12.00
Ivančna Dana Mirna
Priimek in ime
Rojen
1
Hlebec Jani (V)
12.02.01
2
Lokar Enej
06.03.01
3
Vršič Aljaž
29.11.01
4
Groznik Vrana Matej
11.07.01
5
Ramadani Arber
11.03.01
6
Ostanek Martin
16.01.00
7
Vršič Enej
29.11.01
8
Urana Sebastjan
13.01.00
9
Herman Gašper (K)
30.12.00
10
Žgajnar Matija
04.06.01
11
Jerovšek Marcel Žan
24.09.01
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
9
Sejfić Amar
06.05.01
14
Dević Lazar
06.10.01
15
Muradbašić Alan
16.01.01
16
Tomšič Jacobs Aron Felix
19.08.00
18
Tabakovič David
17.05.01
Trener
Kokalj Jaka
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Herman Ambrož (V)
03.07.02
13
Kastelic Gašper
18.08.01
14
Topalović Peter
31.07.00
15
Kastelic Uroš
24.08.00
16
Strajnar Matej
22.08.01
17
Lužar Anej
01.01.01
Trener
Poljanec Jure
STRELCI
Komenda Kamnik
1 : 0     10 - Otrin Denis (24')
2 : 0     6 - Mencinger Žan (34')
Ivančna Dana Mirna
2 : 1     8 - Urana Sebastjan (42')
2 : 2     11 - Jerovšek Marcel Žan (64')
2 : 3     8 - Urana Sebastjan (77')
OPOMINJANI
Komenda Kamnik
10 - Otrin Denis (40')
17 - Mihajlov Sergej (67')
8 - Nerjovaj Djellzim (74')
Ivančna Dana Mirna
5 - Ramadani Arber (55')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komenda Kamnik
Minuta
Igralec
49'
9 - Sejfić Amar
49'
7 - Jeretina Nik
66'
16 - Tomšič Jacobs Aron Felix
66'
10 - Otrin Denis
72'
18 - Tabakovič David
72'
19 - Spruk Nejc
Ivančna Dana Mirna
Minuta
Igralec
46'
13 - Kastelic Gašper
46'
6 - Ostanek Martin
72'
17 - Lužar Anej
72'
7 - Vršič Enej