Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Kadetska liga 1. liga 16/17
Zapisnik: 16. krog 06.05.2017
TEKMA: Trebnje Kočevje - Ljubljana Hermes 4 : 0 (3 : 0)
Datum: 07.05.17 - 15.30
Trebnje - Nogometni stadion Cviblje Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Jandrič Jelenko
1. pomočnik: Trobec Matjaž
2. pomočnik: Kokolj Žiga
Delegat:
POSTAVI
Trebnje Kočevje
Priimek in ime
Rojen
1
Planinšek David (V)
15.01.01
3
Gollopeni Arlind
08.09.01
4
Grošelj Jan
21.01.01
7
Pikelj Marcel
13.09.00
8
Avdič Mustafa
28.02.01
9
Pikelj Matic
13.09.00
11
Lobe Luka
26.09.01
14
Vene Aleks
21.10.01
22
Erpe Alen
09.01.02
32
Meglič Andrej
01.08.01
92
Čretnik Globovnik Denis (K)
06.07.01
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
Rojen
1
Huskić Aleksander (V)
01.06.02
3
Botonjić Denis
29.09.00
4
Mahmutagič Ermin (K)
23.05.01
5
Bebar Jure
15.08.01
6
Pucihar Rok
31.05.02
7
Raković Dino
07.10.01
8
Šabani Albin
24.03.01
13
Kudić Nermin
17.01.02
14
Ivanović Miroslav
07.04.01
17
Novak Žan
13.12.02
27
Kajtazovič Dino
27.10.00
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
6
Knez Lovro
11.06.01
13
Ćehić Dženis
19.07.02
Trener
Drkušič Nikola
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
Trener
Cvetković Vladica
STRELCI
Trebnje Kočevje
1 : 0     11 - Lobe Luka (7')
2 : 0     9 - Pikelj Matic (14')
3 : 0     22 - Erpe Alen (33')
4 : 0     92 - Čretnik Globovnik Denis (68')
Ljubljana Hermes
OPOMINJANI
Trebnje Kočevje
13 - Ćehić Dženis (64')
Ljubljana Hermes
14 - Ivanović Miroslav (21')
4 - Mahmutagič Ermin (48')
27 - Kajtazovič Dino (69')
3 - Botonjić Denis (70')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Trebnje Kočevje
Minuta
Igralec
52'
13 - Ćehić Dženis
52'
7 - Pikelj Marcel
62'
6 - Knez Lovro
62'
11 - Lobe Luka
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2