Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Kadetska liga 1. liga 16/17
Zapisnik: 16. krog 06.05.2017
TEKMA: Laby's Mengo 28 - Kolpa 2 : 0 (1 : 0)
Datum: 06.05.17 - 15.30
Mengeš - Igrišče pod Gobavico Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Kene David
1. pomočnik: Vidergar Matej
2. pomočnik: Zadravec Peter
Delegat:
POSTAVI
Laby's Mengo 28
Priimek in ime
Rojen
4
Tome Jan
26.09.00
7
Anžin Lenart (K)
27.02.00
9
Arh Blaž
22.08.00
13
Sašek Jan (V)
27.03.00
14
Smole Brin
07.07.00
17
Juras Urban
25.02.00
22
Hren Urban
28.08.00
23
Gonza Tim
20.10.00
44
Kapić Alen
12.12.01
49
Muratović Adnan
12.05.01
50
Pozman Jošt
18.08.01
Kolpa
Priimek in ime
Rojen
1
Starašinič Samo (V)
27.11.01
2
Žugelj Jan
23.07.00
3
Smiljanić Mateo
29.11.01
4
Žunič Aleš
17.03.01
5
Gorše Jan
03.05.01
6
Mitevski Ivan (K)
14.04.00
7
Ljimani Đejhan
23.03.00
8
Ladika Jakov
19.01.01
9
Hudelja Jure
12.01.00
10
Šuklje Matic
15.09.01
11
Črnič Matjaž
05.09.01
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
1
Žnidaršič Patrik (V)
06.06.01
15
Hasan Hasan Saad Hasan
19.08.01
16
Roš Jaka
05.02.00
42
Zalar Žan
16.10.01
51
Šernek Matija
30.09.01
Trener
Varga Velimir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Gerkšič Anton
03.02.01
14
Miketič Kevin
05.02.01
20
Čas Timotej
24.02.01
Trener
Babić Josip
STRELCI
Laby's Mengo 28
1 : 0     9 - Arh Blaž (39')
2 : 0     17 - Juras Urban (66')11m
Kolpa
OPOMINJANI
Laby's Mengo 28
9 - Arh Blaž (70')
Kolpa
10 - Šuklje Matic (65')
11 - Črnič Matjaž (70')
IZKLJUČENI
7 - Anžin Lenart (70')
13 - Gerkšič Anton (70')
MENJAVE
Laby's Mengo 28
Minuta
Igralec
70'
1 - Žnidaršič Patrik
70'
13 - Sašek Jan
73'
15 - Hasan Hasan Saad Hasan
73'
23 - Gonza Tim
78'
16 - Roš Jaka
78'
14 - Smole Brin
79'
51 - Šernek Matija
79'
50 - Pozman Jošt
Kolpa
Minuta
Igralec
41'
13 - Gerkšič Anton
41'
9 - Hudelja Jure
70'
20 - Čas Timotej
70'
11 - Črnič Matjaž
72'
14 - Miketič Kevin
72'
10 - Šuklje Matic

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2