Mladinska 1. liga 16/17
Zapisnik: 14. krog 15.04.2017
TEKMA: Komenda Kamnik - Litija 13 : 1 (6 : 0)
Datum: 15.04.17 - 10.00
Kamnik - Stadion Prijateljstva Mekinje Gledalcev: 10
Glavni sodnik: Andrejka Jure
1. pomočnik: Kolenc Leon
2. pomočnik: Ciuha Aleš
Delegat: Stojanovič Zoran
POSTAVI
Komenda Kamnik
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Jenko Jaka (V)
1999
2
Selimi Denis
1998
3
Klemenc Aleš
1998
4
Zaletel Matic
2001
6
Dević Lazar
2001
7
Homar Aljaž
1998
8
Slak Tilen
1999
10
Avdić Azemir
1998
14
Drobež Mark
2000
15
Vurunič Danijel (K)
1998
17
Fartek Luka
1999
Litija
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Šepetavc Jan
2000
3
Kranjc Aljaž
2001
5
Osredkar Patrick
2001
7
Možina Rok
1999
8
Mrva Jan
2001
9
Smiljanić Luka
2002
10
Bjelčević Marko (K)
2001
12
Hauptman Matija (V)
2002
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
9
Mihajlov Sergej
2000
11
Mencinger Žan
2000
13
Kvas Andraž
2001
Trener
Mitič Radivoje
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
Trener
Zavrl Gregor
STRELCI
Komenda Kamnik
1 : 0 3 - Klemenc Aleš (5')
2 : 0 3 - Klemenc Aleš (7')
3 : 0 8 - Slak Tilen (12')
4 : 0 6 - Dević Lazar (16')
5 : 0 15 - Vurunič Danijel (29')
6 : 0 3 - Klemenc Aleš (40')
7 : 0 11 - Mencinger Žan (59')
8 : 0 15 - Vurunič Danijel (68')
9 : 0 13 - Kvas Andraž (70')
10 : 1 15 - Vurunič Danijel (78')
11 : 1 8 - Slak Tilen (80')
12 : 1 13 - Kvas Andraž (86')
13 : 1 3 - Klemenc Aleš (90')
Litija
9 : 1 10 - Bjelčević Marko (76')
OPOMINJANI
Komenda Kamnik
13 - Kvas Andraž (62')
Litija
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komenda Kamnik
Minuta
Igralec
46'
9 - Mihajlov Sergej
46'
7 - Homar Aljaž
46'
11 - Mencinger Žan
46'
6 - Dević Lazar
46'
13 - Kvas Andraž
46'
4 - Zaletel Matic
Litija
Minuta
Igralec
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
15. krog 23.03.24 | |
Ljubljana Palis : NK TREBNJE | 8 : 2 |
Cockta Kresnice : Zagorje | 0 : 2 |
NK Mengo 28 : Svoboda Kisovec | 0 : 3 |
Rudar Trbovlje : Jevnica | 8 : 1 |
Arne Tabor 69 : Bela krajina | 2 : 0 |
OŠ Olimpija Ljubljana : Anton Kamnik | 3 : 3 |
MNZ Liga 2023/24 | |
9. krog 04.11.23 | |
Jezero Medvode : Ihan | 0 : 1 |
Šentjernej : Termit Moravče | 6 : 0 |
Kolpa : NK Šmartno Infostyle | 1 : 0 |