Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1. liga 16/17
Zapisnik: 13. krog 08.04.2017
TEKMA: Dolomiti Dragomer - Interblock 2 : 6 (0 : 1)
Datum: 08.04.17 - 14.30
Log pri Brezovici - NK Dragomer Gledalcev: 65
Glavni sodnik: Vidergar Matej
1. pomočnik: Stevanović Dragan
2. pomočnik: Podboršek Blaž
Delegat:
POSTAVI
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Rojen
2
Zajc Rok
20.01.99
3
Sedej Vid
01.08.99
4
Slabe Urban
18.05.98
5
Jaki Anton
12.12.99
6
Černe Andraž
11.05.99
7
Plestenjak Aljaž
01.02.98
8
Švegl Lovrenc
28.03.98
10
Debevec Marko
21.09.99
11
Lukan Urban
18.11.98
12
Medved Miha (V,K)
26.08.98
13
Škoporc Mitja
13.05.99
Interblock
Priimek in ime
Rojen
1
Koncilija Mark (V)
14.09.01
2
Jeneš Liam
14.09.01
3
Modic Žak
27.01.00
4
Tomović Aleksandar
06.02.99
5
Rožman Tej
14.11.00
6
Gregorec Nejc (K)
15.03.01
7
Vončina Gal
27.05.99
8
Bizjan Luka
29.03.01
9
Shala Agron
18.11.98
10
Kovačič Ian
19.05.01
11
Zagorac Matic
21.03.01
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
14
Zupančič Lev
19.03.99
15
Čertanec Aljaž
30.04.99
16
Zupančič Maj
29.05.00
Trener
Sklepić Damir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Sabotič Luka
28.12.01
14
Kranjc Jaka
01.11.00
Trener
Danjko Darko
STRELCI
Dolomiti Dragomer
1 : 1     6 - Černe Andraž (47')
2 : 3     15 - Čertanec Aljaž (70')
Interblock
0 : 1     9 - Shala Agron (42')
1 : 2     14 - Kranjc Jaka (53')
1 : 3     11 - Zagorac Matic (68')
2 : 4     9 - Shala Agron (78')
2 : 5     9 - Shala Agron (81')
2 : 6     13 - Sabotič Luka (90')
OPOMINJANI
Dolomiti Dragomer
7 - Plestenjak Aljaž (40')
5 - Jaki Anton (90')
Interblock
9 - Shala Agron (45')
14 - Kranjc Jaka (60')
IZKLJUČENI
7 - Plestenjak Aljaž (65')
MENJAVE
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
56'
16 - Zupančič Maj
56'
13 - Škoporc Mitja
62'
15 - Čertanec Aljaž
62'
11 - Lukan Urban
Interblock
Minuta
Igralec
46'
14 - Kranjc Jaka
46'
8 - Bizjan Luka
64'
13 - Sabotič Luka
64'
7 - Vončina Gal

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2