Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1. liga 16/17
Zapisnik: 9. krog 05.11.2016
TEKMA: Dolomiti Dragomer - Laby's Mengo 28 2 : 3 (1 : 2)
Datum: 06.11.16 - 17.00
Ljubljana - Ježica - Športni park Interblock umetna trava Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Klančar Jaka
1. pomočnik: Klančar Luka
2. pomočnik: Podboršek Blaž
Delegat:
POSTAVI
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Rojen
1
Medved Miha (V,K)
26.08.98
3
Sedej Vid
01.08.99
4
Koštić Sinan
28.09.01
5
Caserman Rok
05.02.99
6
Černe Andraž
11.05.99
7
Švegl Lovrenc
28.03.98
8
Lokar Matej
23.01.98
9
Rant Brin
19.01.98
10
Čertanec Aljaž
30.04.99
11
Lipovec Jan
27.04.01
13
Debevec Marko
21.09.99
Laby's Mengo 28
Priimek in ime
Rojen
1
Žerdin Maj Tibor (V)
22.12.99
4
Ljubešek Denis
07.08.99
7
Sadar Gašper
30.03.98
24
Dević Aleksandar
06.10.99
27
Berro Žan
25.10.99
33
Jerše Žiga
05.03.99
44
Ahmetaj Clirim
11.03.99
45
Kmetič Anej (K)
18.12.99
47
Šalja Tim
21.05.98
54
Obadić Jure
10.02.98
55
Potočnik Matevž
31.10.98
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Jaki Anton
12.12.99
14
Škoporc Mitja
13.05.99
15
Lukan Urban
18.11.98
16
Marčeta Denis
27.10.99
Trener
Sklepić Damir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
59
Smole Brin
07.07.00
60
Verbančič Aljaž
06.02.98
Trener
Topić Darko
STRELCI
Dolomiti Dragomer
1 : 2     7 - Švegl Lovrenc (33')
2 : 2     10 - Čertanec Aljaž (67')
Laby's Mengo 28
0 : 1     45 - Kmetič Anej (27')
0 : 2     33 - Jerše Žiga (31')
2 : 3     44 - Ahmetaj Clirim (73')
OPOMINJANI
Dolomiti Dragomer
6 - Černe Andraž (31')
8 - Lokar Matej (70')
9 - Rant Brin (90')
Laby's Mengo 28
33 - Jerše Žiga (19')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
46'
16 - Marčeta Denis
46'
4 - Koštić Sinan
54'
15 - Lukan Urban
54'
13 - Debevec Marko
76'
14 - Škoporc Mitja
76'
3 - Sedej Vid
Laby's Mengo 28
Minuta
Igralec
70'
59 - Smole Brin
70'
54 - Obadić Jure

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2