Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1. liga 16/17
Zapisnik: 9. krog 05.11.2016
TEKMA: Kolpa - Termit Moravče 5 : 1 (3 : 0)
Datum: 05.11.16 - 14.30
Podzemelj - Športni park Podzemelj Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Svetlin Timon
1. pomočnik: Vedenik Peter
2. pomočnik: Pirman Tomaž
Delegat:
POSTAVI
Kolpa
Priimek in ime
Rojen
1
Križman Roman Josef (V)
11.02.98
2
Terbovšek Peter Alen
22.05.98
3
Foršček Erik
25.10.99
4
Žugelj Klemen
28.02.98
5
Josipović Dorian
16.06.99
6
Težak Domen (K)
11.01.99
7
Štukelj Matej
23.11.98
8
Šuklje Nejc
09.03.99
9
Balkovec Matej
06.08.98
10
Kirin Aleš
29.10.98
11
Furjanić Nikola
03.12.99
Termit Moravče
Priimek in ime
Rojen
1
Bibič Tadej (V,K)
27.11.98
4
Klopčič Miha
14.07.99
7
Rotar Gašper
19.05.01
8
Vidergar Rok
25.05.98
9
Bizilj Žan
07.04.99
10
Vrankar Rok
03.08.99
11
Peceli Tadej
04.01.99
13
Škarja Nejc
28.04.00
14
Gregorič Žan
25.06.98
15
Medvešek Smrkolj Jan
26.09.99
16
Urbanija Kristjan
19.03.99
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Klepec David
15.01.98
14
Lakner Marko
18.01.98
16
Farkaš Jan
19.10.98
17
Saje Jakob
22.06.98
Trener
Babić Josip
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
Trener
Burja Aleš
STRELCI
Kolpa
1 : 0     10 - Kirin Aleš (8')11m
2 : 0     10 - Kirin Aleš (12')
3 : 0     10 - Kirin Aleš (39')
4 : 1     9 - Balkovec Matej (49')
5 : 1     7 - Štukelj Matej (82')
Termit Moravče
3 : 1     11 - Peceli Tadej (48')
OPOMINJANI
Kolpa
9 - Balkovec Matej (33')
6 - Težak Domen (65')
4 - Žugelj Klemen (80')
Termit Moravče
11 - Peceli Tadej (36')
4 - Klopčič Miha (37')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kolpa
Minuta
Igralec
60'
13 - Klepec David
60'
2 - Terbovšek Peter Alen
86'
16 - Farkaš Jan
86'
11 - Furjanić Nikola
86'
17 - Saje Jakob
86'
7 - Štukelj Matej
Termit Moravče
Minuta
Igralec

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2