Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1. liga 16/17
Zapisnik: 5. krog 01.10.2016
TEKMA: Interblock - Termit Moravče 3 : 0 (1 : 0)
Datum: 02.10.16 - 16.00
Ljubljana - Ježica - Športni park Interblock umetna trava Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Ljutić Edis
1. pomočnik: Strnad Peterca Luka
2. pomočnik: Kos Mitja
Delegat:
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
Rojen
1
Koncilija Mark (V)
14.09.01
3
Stožinič Alexander
27.10.99
4
Kranjc Jaka
01.11.00
5
Hotić Ahmed
20.05.01
6
Triler Nik
02.11.99
7
Sych Oleksandr
02.03.98
8
Vešner Tičić Luka
25.10.00
9
Djukanović Darko
19.08.00
10
Ambrož Vid (K)
22.03.98
11
Černivec Žan
08.07.98
17
Modic Žak
27.01.00
Termit Moravče
Priimek in ime
Rojen
1
Bibič Tadej (V,K)
27.11.98
2
Marolt Žan
23.06.98
4
Klopčič Miha
14.07.99
5
Urbanija Kristjan
19.03.99
7
Rotar Gašper
19.05.01
8
Vidergar Rok
25.05.98
9
Bizilj Žan
07.04.99
10
Vrankar Rok
03.08.99
11
Peceli Tadej
04.01.99
13
Škarja Nejc
28.04.00
17
Lipovec Anže
18.01.00
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Švab Anže
28.04.99
13
Stariha Laban David
18.10.99
Trener
Danjko Darko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
6
Kladnik Nik
04.11.98
14
Gregorič Žan
25.06.98
15
Medvešek Smrkolj Jan
26.09.99
16
Groboljšek Luka
28.02.98
Trener
Burja Aleš
STRELCI
Interblock
1 : 0     5 - Hotić Ahmed (11')
2 : 0     9 - Djukanović Darko (51')
3 : 0     11 - Černivec Žan (68')
Termit Moravče
OPOMINJANI
Interblock
6 - Triler Nik (28')
Termit Moravče
IZKLJUČENI
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
71'
12 - Švab Anže
71'
4 - Kranjc Jaka
71'
13 - Stariha Laban David
71'
7 - Sych Oleksandr
Termit Moravče
Minuta
Igralec
57'
14 - Gregorič Žan
57'
4 - Klopčič Miha
69'
6 - Kladnik Nik
69'
9 - Bizilj Žan
71'
16 - Groboljšek Luka
71'
11 - Peceli Tadej
78'
15 - Medvešek Smrkolj Jan
78'
17 - Lipovec Anže

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2