Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1. liga 16/17
Zapisnik: 5. krog 01.10.2016
TEKMA: Zagorje - Laby's Mengo 28 1 : 1 (1 : 0)
Datum: 02.10.16 - 16.00
Zagorje ob Savi - Mestni stadion Zagorje Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Lukšič Jan
1. pomočnik: Pušnjak Jure
2. pomočnik: Podboršek Blaž
Delegat: Kurež Miran
POSTAVI
Zagorje
Priimek in ime
Rojen
1
Holešek Jure (V)
07.05.99
2
Arnšek Klemen
11.01.99
3
Kogovšek Maks
11.11.99
4
Baš Tilen (K)
18.09.98
5
Menard Benjamin
12.12.99
6
Založnik Andraž
01.10.99
7
Petrovski Martin
03.07.99
8
Kranjc Gašper
02.04.98
9
Zrimšek Brvar Enej
31.05.99
10
Rožmanec Jaka
14.12.98
11
Leniči Diego Arlind
28.06.98
Laby's Mengo 28
Priimek in ime
Rojen
1
Žerdin Maj Tibor (V)
22.12.99
4
Ljubešek Denis
07.08.99
7
Sadar Gašper
30.03.98
27
Berro Žan
25.10.99
33
Jerše Žiga
05.03.99
41
Reven Jure
17.08.98
44
Ahmetaj Clirim
11.03.99
45
Kmetič Anej
18.12.99
47
Šalja Tim (K)
21.05.98
54
Obadić Jure
10.02.98
55
Potočnik Matevž
31.10.98
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Mal Andraž
23.03.98
13
Pavlič Samo
01.05.98
Trener
Grčar Tadej
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
24
Dević Aleksandar
06.10.99
60
Verbančič Aljaž
06.02.98
Trener
Topić Darko
STRELCI
Zagorje
1 : 0     5 - Menard Benjamin (45')
Laby's Mengo 28
1 : 1     7 - Sadar Gašper (53')
OPOMINJANI
Zagorje
4 - Baš Tilen (13')
2 - Arnšek Klemen (63')
8 - Kranjc Gašper (65')
13 - Pavlič Samo (78')
Laby's Mengo 28
54 - Obadić Jure (2')
45 - Kmetič Anej (26')
41 - Reven Jure (59')
55 - Potočnik Matevž (82')
IZKLJUČENI
4 - Baš Tilen (63')
MENJAVE
Zagorje
Minuta
Igralec
60'
13 - Pavlič Samo
60'
9 - Zrimšek Brvar Enej
Laby's Mengo 28
Minuta
Igralec
61'
24 - Dević Aleksandar
61'
4 - Ljubešek Denis

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2