Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1. liga 16/17
Zapisnik: 1. krog 03.09.2016
TEKMA: Arne Tabor 69 - Dolomiti Dragomer 2 : 1 (0 : 0)
Datum: 04.09.16 - 17.00
Vižmarje - Brod - glavno igrišče Maksov Gaj Gledalcev: 70
Glavni sodnik: Nadarevič Jaka
1. pomočnik: Cerar Simon
2. pomočnik: Brulc Klemen
Delegat:
POSTAVI
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Rojen
1
Stevanović Nikola (V)
24.12.01
2
Fišer Domen
27.06.99
3
Tratnik Klemen
08.05.99
4
Poljšak Gašper
16.01.00
5
Drekalovič Mencinger Tim
04.07.00
6
Vrankar Gašper
07.04.98
7
Hodžič Denis
02.09.98
8
Erceg Rok
15.01.98
9
Ćordić Sinan
10.03.99
10
Šubic Žiga (K)
13.10.99
11
Koritnik Egidij
24.07.98
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Rojen
1
Medved Miha (V,K)
26.08.98
2
Jaki Anton
12.12.99
3
Švegl Lovrenc
28.03.98
4
Slabe Urban
18.05.98
5
Caserman Rok
05.02.99
6
Černe Andraž
11.05.99
7
Čertanec Aljaž
30.04.99
8
Velkovrh Matic
01.09.98
9
Sedej Vid
01.08.99
10
Vidmar Marko
06.10.00
17
Zupančič Lev
19.03.99
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Bera Vanja
09.02.00
14
Pibernik Matevž
10.05.99
15
Halilagić Benjamin
21.01.00
16
Nebec Anže
01.06.00
17
Lalić Dušan
29.04.99
18
Lipovec Filip
19.02.99
Trener
Marković Dalibor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Zajc Rok
20.01.99
14
Škoporc Mitja
13.05.99
15
Marčeta Denis
27.10.99
16
Zupančič Maj
29.05.00
Trener
Sklepić Damir
STRELCI
Arne Tabor 69
1 : 0     7 - Hodžič Denis (48')
2 : 0     13 - Bera Vanja (64')
Dolomiti Dragomer
2 : 1     16 - Zupančič Maj (76')
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
3 - Tratnik Klemen (82')
6 - Vrankar Gašper (85')
13 - Bera Vanja (86')
Dolomiti Dragomer
5 - Caserman Rok (85')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
46'
17 - Lalić Dušan
46'
2 - Fišer Domen
55'
13 - Bera Vanja
55'
8 - Erceg Rok
66'
16 - Nebec Anže
66'
7 - Hodžič Denis
79'
18 - Lipovec Filip
79'
10 - Šubic Žiga
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
46'
15 - Marčeta Denis
46'
4 - Slabe Urban
60'
14 - Škoporc Mitja
60'
10 - Vidmar Marko
63'
16 - Zupančič Maj
63'
17 - Zupančič Lev

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2