Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1. liga 16/17
Zapisnik: 1. krog 03.09.2016
TEKMA: Laby's Mengo 28 - Termit Moravče 3 : 2 (2 : 1)
Datum: 02.09.16 - 18.00
Mengeš - Igrišče pod Gobavico Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Vraničar Bor
1. pomočnik: Poplašen Mladen
2. pomočnik: Kozjek Marko
Delegat: Pavlič Franci
POSTAVI
Laby's Mengo 28
Priimek in ime
Rojen
4
Ljubešek Denis
07.08.99
7
Sadar Gašper
30.03.98
24
Dević Aleksandar
06.10.99
27
Berro Žan
25.10.99
33
Jerše Žiga
05.03.99
34
Loboda Luka (V)
30.05.98
41
Reven Jure
17.08.98
44
Ahmetaj Clirim
11.03.99
45
Kmetič Anej
18.12.99
47
Šalja Tim (K)
21.05.98
55
Potočnik Matevž
31.10.98
Termit Moravče
Priimek in ime
Rojen
1
Bibič Tadej (V,K)
27.11.98
2
Marolt Žan
23.06.98
3
Orehek Žiga
18.08.98
4
Klopčič Miha
14.07.99
5
Urbanija Kristjan
19.03.99
6
Kladnik Nik
04.11.98
7
Rotar Gašper
19.05.01
8
Vidergar Rok
25.05.98
9
Bizilj Žan
07.04.99
10
Vrankar Rok
03.08.99
11
Peceli Tadej
04.01.99
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
54
Obadić Jure
10.02.98
Trener
Topić Darko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Škarja Nejc
28.04.00
14
Gregorič Žan
25.06.98
Trener
STRELCI
Laby's Mengo 28
1 : 0     45 - Kmetič Anej (34')
2 : 0     33 - Jerše Žiga (41')
2 : 1     55 - Potočnik Matevž (45')AG
3 : 1     4 - Ljubešek Denis (83')
Termit Moravče
3 : 2     11 - Peceli Tadej (86')
OPOMINJANI
Laby's Mengo 28
41 - Reven Jure (23')
45 - Kmetič Anej (38')
4 - Ljubešek Denis (84')
Termit Moravče
4 - Klopčič Miha (23')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Laby's Mengo 28
Minuta
Igralec
54'
54 - Obadić Jure
54'
33 - Jerše Žiga
Termit Moravče
Minuta
Igralec
30'
14 - Gregorič Žan
30'
10 - Vrankar Rok
61'
13 - Škarja Nejc
61'
3 - Orehek Žiga

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2