Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1. liga 16/17
Zapisnik: 20. krog 03.06.2017
TEKMA: Rudar Trbovlje - Komenda Kamnik 2 : 3 (0 : 1)
Datum: 04.06.17 - 18.00
Trbovlje - Športni Park Rudar Gledalcev: 70
Glavni sodnik: Jandrič Jelenko
1. pomočnik: Vidergar Matej
2. pomočnik: Svetlin Timon
Delegat:
POSTAVI
Rudar Trbovlje
Priimek in ime
Rojen
1
Urbančič Žiga (V)
28.03.99
2
Poharič Tilen
16.12.98
3
Vasojević David
13.12.98
4
Rutar Aleks
03.03.99
5
Ocepek Domen
17.09.99
6
Krajnc Dominik (K)
16.09.99
7
Benda Kristjan
28.05.99
8
Lipovšek Žan
28.07.99
9
Mešić Maid
18.12.99
10
Hodžić Harun
19.09.98
11
Sajovic Maj
30.11.99
Komenda Kamnik
Priimek in ime
Rojen
1
Jenko Jaka (V)
25.05.99
2
Drobež Mark
20.06.00
3
Kladnik Miha
16.12.99
5
Lekić David
05.12.99
6
Dević Lazar
06.10.01
7
Homar Aljaž
28.09.98
8
Slak Tilen
30.01.99
10
Avdić Azemir
09.10.98
11
Klemenc Aleš
07.03.98
15
Vurunič Danijel (K)
07.11.98
17
Fartek Luka
12.08.99
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Mustić Samir
06.12.98
Trener
Grebenar Gregor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
18
Belantič Domen
21.03.01
19
Žlindra David
12.11.00
Trener
Mitič Radivoje
STRELCI
Rudar Trbovlje
1 : 2     7 - Benda Kristjan (62')
2 : 3     7 - Benda Kristjan (78')
Komenda Kamnik
0 : 1     11 - Klemenc Aleš (5')
0 : 2     6 - Dević Lazar (58')
1 : 3     11 - Klemenc Aleš (73')
OPOMINJANI
Rudar Trbovlje
2 - Poharič Tilen (33')
11 - Sajovic Maj (44')
8 - Lipovšek Žan (55')
Komenda Kamnik
8 - Slak Tilen (38')
17 - Fartek Luka (57')
IZKLJUČENI
4 - Rutar Aleks (59')
5 - Lekić David (59')
MENJAVE
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
Komenda Kamnik
Minuta
Igralec
65'
19 - Žlindra David
65'
6 - Dević Lazar
75'
18 - Belantič Domen
75'
2 - Drobež Mark

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2