Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1. liga 16/17
Zapisnik: 19. krog 27.05.2017
TEKMA: Slovan - Dolomiti Dragomer 3 : 1 (2 : 0)
Datum: 28.05.17 - 18.00
Ljubljana - Stadion Kodeljevo Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Jandrič Jelenko
1. pomočnik: Maksimović Igor
2. pomočnik: Hočevar Miha
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Rojen
1
Vojinović Darko (V)
04.08.99
2
Gramič Tilen
26.05.99
3
Nuhanović Aldin
14.06.99
4
Smajić Edvin
14.08.98
5
Halilbašić Maid
15.09.99
6
Banjanac Blaž
25.09.98
7
Ilić Danijel
24.05.00
8
Puškar Anel
06.04.99
10
Ciriković Emil
08.10.98
11
Križman Rok
12.02.01
21
Seliman Amar (K)
15.10.00
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Rojen
1
Medved Miha (V,K)
26.08.98
2
Jaki Anton
12.12.99
3
Sedej Vid
01.08.99
4
Slabe Urban
18.05.98
5
Caserman Rok
05.02.99
6
Zajc Rok
20.01.99
7
Plestenjak Aljaž
01.02.98
8
Škoporc Mitja
13.05.99
9
Debevec Marko
21.09.99
10
Čertanec Aljaž
30.04.99
17
Lukan Urban
18.11.98
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
9
Škof David
12.09.99
13
Puhar Luka
04.11.99
14
Šakanović Elvin
24.06.00
Trener
Mačkič Marinko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Zupančič Lev
19.03.99
14
Marčeta Denis
27.10.99
Trener
Fridl Filip Anton
STRELCI
Slovan
1 : 0     8 - Puškar Anel (20')
2 : 0     10 - Ciriković Emil (22')11m
3 : 0     4 - Smajić Edvin (51')
Dolomiti Dragomer
3 : 1     10 - Čertanec Aljaž (80')
OPOMINJANI
Slovan
2 - Gramič Tilen (67')
4 - Smajić Edvin (79')
Dolomiti Dragomer
7 - Plestenjak Aljaž (33')
4 - Slabe Urban (35')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
50'
13 - Puhar Luka
50'
7 - Ilić Danijel
60'
9 - Škof David
60'
11 - Križman Rok
67'
14 - Šakanović Elvin
67'
10 - Ciriković Emil
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2