Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
LESTVICA 7. krog 17.10.20
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
7
6
0
1
24:8
18
2.
7
5
2
0
15:1
17
3.
7
5
2
0
15:5
17
4.
7
5
1
1
16:6
16
5.
7
4
0
3
16:11
12
6.
6
4
0
2
12:11
12
7.
7
3
2
2
10:8
11
8.
7
3
1
3
17:11
10
9.
7
3
0
4
7:8
9
10.
7
3
0
4
13:15
9
11.
7
2
1
4
13:12
7
12.
7
2
1
4
10:14
7
13.
6
2
1
3
10:15
7
14.
7
1
0
6
8:26
3
15.
7
1
0
6
4:23
3
16.
7
0
1
6
2:18
1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
7. krog 17.10.20
Slovan
:
Termit Moravče
3 : 0 (1 : 0)
Interblock
:
NK Kočevje
6 : 1 (3 : 0)
Rudar Trbovlje
:
NK Laby's Mengo 28
1 : 1 (1 : 1)
Kolpa
:
Kamnik
2 : 1 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
Bela krajina
0 : 0 (0 : 0)
Cockta Kresnice
:
Trebnje
2 : 2 (1 : 0)
Ivančna Gorica
:
ATET Dren Vrhnika
0 : 4 (0 : 1)
6. krog 10.10.20
Termit Moravče
:
Kolpa
3 : 0 (2 : 0)
Bela krajina
:
Cockta Kresnice
2 : 1 (0 : 0)
NK Laby's Mengo 28
:
Arne Tabor 69
0 : 3 (0 : 0)
Ihan
:
Rudar Trbovlje
0 : 2 (0 : 1)
Trebnje
:
Ivančna Gorica
8 : 0 (3 : 0)
NK Kočevje
:
Slovan
1 : 4 (0 : 2)
ATET Dren Vrhnika
:
Interblock
1 : 6 (0 : 3)
Kamnik
:
Svoboda Kisovec
5 : 0 (1 : 0)
5. krog 03.10.20
Kolpa
:
NK Kočevje
6 : 3 (3 : 1)
Arne Tabor 69
:
Ihan
6 : 1 (3 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Termit Moravče
2 : 3 (2 : 0)
Bela krajina
:
Trebnje
2 : 0 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Kamnik
5 : 2 (2 : 1)
Slovan
:
ATET Dren Vrhnika
3 : 0 (1 : 0)
Interblock
:
Ivančna Gorica
0 : 2 (0 : 1)
Cockta Kresnice
:
NK Laby's Mengo 28
2 : 0 (1 : 0)
4. krog 26.09.20
Ivančna Gorica
:
Slovan
1 : 3 (1 : 1)
Trebnje
:
Interblock
0 : 2 (0 : 2)
NK Kočevje
:
Svoboda Kisovec
1 : 3 (0 : 1)
Termit Moravče
:
Rudar Trbovlje
1 : 0 (1 : 0)
Ihan
:
Cockta Kresnice
2 : 2 (1 : 1)
NK Laby's Mengo 28
:
Bela krajina
0 : 5 (0 : 3)
Kamnik
:
Arne Tabor 69
0 : 1 (0 : 0)
ATET Dren Vrhnika
:
Kolpa
3 : 0 (2 : 0)
3. krog 19.09.20
Slovan
:
Interblock
5 : 0 (4 : 0)
Arne Tabor 69
:
Termit Moravče
1 : 0 (0 : 0)
Svoboda Kisovec
:
ATET Dren Vrhnika
3 : 1 (2 : 0)
Cockta Kresnice
:
Kamnik
2 : 1 (2 : 0)
Bela krajina
:
Ihan
3 : 2 (1 : 0)
NK Laby's Mengo 28
:
Trebnje
0 : 2 (0 : 2)
Kolpa
:
Ivančna Gorica
3 : 0 ()
Rudar Trbovlje
:
NK Kočevje
3 : 1 (2 : 1)
2. krog 12.09.20
Trebnje
:
Slovan
4 : 3 (3 : 1)
Ihan
:
NK Laby's Mengo 28
3 : 1 (1 : 1)
Termit Moravče
:
Cockta Kresnice
0 : 1 (0 : 0)
ATET Dren Vrhnika
:
Rudar Trbovlje
1 : 2 (1 : 1)
Ivančna Gorica
:
Svoboda Kisovec
1 : 2 (1 : 1)
Interblock
:
Kolpa
2 : 0 (1 : 0)
NK Kočevje
:
Arne Tabor 69
0 : 4 (0 : 2)
Kamnik
:
Bela krajina
2 : 2 (0 : 0)
1. krog 05.09.20
Kolpa
:
Slovan
2 : 3 (1 : 2)
NK Laby's Mengo 28
:
Kamnik
0 : 2 (0 : 0)
Ihan
:
Trebnje
2 : 1 (1 : 0)
Arne Tabor 69
:
ATET Dren Vrhnika
0 : 0 (0 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Interblock
2 : 0 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Ivančna Gorica
3 : 0 (1 : 0)
Bela krajina
:
Termit Moravče
1 : 0 (1 : 0)
Cockta Kresnice
:
NK Kočevje
0 : 1 (0 : 0)