Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
3. Slovenska nogometna liga center
DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 23.09.17 ob 22:30
3. Slovenska nogometna liga center 5. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomočnik 2S - 2. pomočnik D - delegat
26.09.17 ob 16.15
Arne Tabor 69 : Bohinj
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:Fridl Aleš  
1S:Radusinović Davorin 2S:Prodić Gabrijel
D:Mauko Igor
27.09.17 ob 16.00
Kolpa : Brinje Grosuplje
Športni park Podzemelj
GS:Kondić Božo  
1S:Todorović Nedeljko 2S:Kurtušič Igor
D:Dasović Dragan
27.09.17 ob 19.00
Ivančna Gorica : SIJ Acroni Jesenice
Stadion Ivančna Gorica
GS:Antič Mihael  
1S:Olenik Alen 2S:Alijagić Isak
D:Petrovič Novica
3. Slovenska nogometna liga center 6. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomočnik 2S - 2. pomočnik D - delegat
23.09.17 ob 16.30
Brinje Grosuplje : SIJ Acroni Jesenice
Stadion Brinje Grosuplje
GS:Zirnstein Kevin  
1S:Benko Danijel 2S:Cerovac Daniel
D:Nikolić Milovan
23.09.17 ob 16.30
Zagorje : Šobec Lesce
Mestni stadion Zagorje
GS:Janžekovič Borut  
1S:Bezjak Boštjan 2S:Flajšman Jernej
D:Narobe Jakob
23.09.17 ob 16.30
Bohinj : Sava Kranj
Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica
GS:Kos Blaž  
1S:Pospeh Tomislav 2S:Kolenc Leon
D:Stenovec Darko
23.09.17 ob 16.30
Bled Hirter : Rudar Trbovlje
Športni park Bledec, Bled
GS:Gergič Nejc  
1S:Šumer Žiga 2S:Perger Primož
D:Avdagić Meho
23.09.17 ob 16.30
Kolpa : Tinex Šenčur
Športni park Podzemelj
GS:Tošeski Boris  
1S:Brezovar Nejc 2S:Buh Helena
D:Kokolj Andrej
23.09.17 ob 19.00
Ivančna Gorica : Komenda
Stadion Ivančna Gorica
GS:Šmajc David  
1S:Ajdovec Rafael 2S:Gerkman Borut
D:Kranjec Sandi
24.09.17 ob 16.30
Kočevje : Arne Tabor 69
Stadion Gaj Kočevje
GS:Kondić Božo  
1S:Povšnar Dejan 2S:Čiča Miodrag
D:Antolin Rudi
3. Slovenska nogometna liga center 7. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomočnik 2S - 2. pomočnik D - delegat
30.09.17 ob 16.00
Arne Tabor 69 : Bled Hirter
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
30.09.17 ob 16.00
Sava Kranj : Kočevje
Športni center Stražišče
GS:  
30.09.17 ob 16.00
Šobec Lesce : Bohinj
Igrišče na Žagi, Lesce
GS:  
30.09.17 ob 16.00
Ivančna Gorica : Zagorje
Stadion Ivančna Gorica
GS:  
30.09.17 ob 16.00
SIJ Acroni Jesenice : Komenda
Športni park Podmežakla Jesenice
GS:  
30.09.17 ob 19.00
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje
Športni park Šenčur
GS:  
01.10.17 ob 16.00
Rudar Trbovlje : Kolpa
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2