Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
1. krog 26.08.17
26.08.17
Zagorje Trbovlje B : prost
27.08.17
Svoboda Ljubljana B : Jevnica
0 : 3(0 : 1)
26.08.17
Komenda : Kočevje
0 : 2(0 : 0)
26.08.17
Ivančna Gorica : Olimpija Ljubljana
0 : 5(0 : 2)
26.08.17
Bartog Trebnje : Litija
3:0()
27.08.17
Interblock : Vir
7 : 0(3 : 0)
2. krog 02.09.17
02.09.17
prost : Vir
Litija : Interblock
20.09.17
Olimpija Ljubljana : Bartog Trebnje
0 : 2(0 : 2)
02.09.17
Kočevje : Ivančna Gorica
7 : 2(2 : 2)
02.09.17
Jevnica : Komenda
3 : 2(1 : 0)
02.09.17
Zagorje Trbovlje B : Svoboda Ljubljana B
16 : 0(6 : 0)
3. krog 09.09.17
09.09.17
Svoboda Ljubljana B : prost
09.09.17
Komenda : Zagorje Trbovlje B
3 : 0(1 : 0)
10.09.17
Ivančna Gorica : Jevnica
2 : 0(2 : 0)
12.10.17
Bartog Trebnje : Kočevje
0 : 2(0 : 1)
09.09.17
Interblock : Olimpija Ljubljana
0 : 0(0 : 0)
Vir : Litija
4. krog 16.09.17
16.09.17
prost : Litija
16.09.17
Olimpija Ljubljana : Vir
8 : 2(4 : 0)
16.09.17
Kočevje : Interblock
3 : 2(3 : 2)
18.10.17
Jevnica : Bartog Trebnje
4 : 0(2 : 0)
16.09.17
Zagorje Trbovlje B : Ivančna Gorica
2 : 0(0 : 0)
11.04.18
Svoboda Ljubljana B : Komenda
0 : 2(0 : 1)
5. krog 23.09.17
23.09.17
Komenda : prost
23.09.17
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana B
10 : 0(5 : 0)
24.09.17
Bartog Trebnje : Zagorje Trbovlje B
3 : 0(1 : 0)
23.09.17
Interblock : Jevnica
1 : 1(0 : 0)
23.09.17
Vir : Kočevje
4 : 1(1 : 0)
Litija : Olimpija Ljubljana
6. krog 30.09.17
30.09.17
prost : Olimpija Ljubljana
Kočevje : Litija
01.10.17
Jevnica : Vir
1 : 4(0 : 3)
30.09.17
Zagorje Trbovlje B : Interblock
1 : 4(0 : 2)
01.10.17
Svoboda Ljubljana B : Bartog Trebnje
1 : 5(1 : 3)
30.09.17
Komenda : Ivančna Gorica
2 : 2(2 : 1)
7. krog 07.10.17
07.10.17
Ivančna Gorica : prost
05.10.17
Bartog Trebnje : Komenda
1 : 0(0 : 0)
07.10.17
Interblock : Svoboda Ljubljana B
16 : 1(8 : 1)
08.10.17
Vir : Zagorje Trbovlje B
2 : 7(0 : 6)
Litija : Jevnica
08.10.17
Olimpija Ljubljana : Kočevje
3 : 1(2 : 0)
8. krog 14.10.17
14.10.17
prost : Kočevje
15.10.17
Jevnica : Olimpija Ljubljana
1 : 1(1 : 0)
Zagorje Trbovlje B : Litija
15.10.17
Svoboda Ljubljana B : Vir
1 : 7(1 : 3)
14.10.17
Komenda : Interblock
1 : 3(0 : 2)
26.10.17
Ivančna Gorica : Bartog Trebnje
2 : 2(0 : 1)
9. krog 21.10.17
21.10.17
Bartog Trebnje : prost
18.10.17
Interblock : Ivančna Gorica
3 : 3(0 : 0)
22.10.17
Vir : Komenda
4 : 0(0 : 0)
Litija : Svoboda Ljubljana B
21.10.17
Olimpija Ljubljana : Zagorje Trbovlje B
0 : 2(0 : 0)
20.05.18
Kočevje : Jevnica
5 : 3(2 : 2)
10. krog 04.11.17
04.11.17
prost : Jevnica
04.11.17
Zagorje Trbovlje B : Kočevje
0 : 2(0 : 0)
08.11.17
Svoboda Ljubljana B : Olimpija Ljubljana
0 : 9(0 : 5)
Komenda : Litija
09.11.17
Ivančna Gorica : Vir
4 : 1(0 : 1)
05.11.17
Bartog Trebnje : Interblock
1 : 2(1 : 1)
11. krog 11.11.17
11.11.17
Interblock : prost
09.05.18
Vir : Bartog Trebnje
2 : 1(1 : 1)
Litija : Ivančna Gorica
11.11.17
Olimpija Ljubljana : Komenda
4 : 0(0 : 0)
11.11.17
Kočevje : Svoboda Ljubljana B
5 : 0(4 : 0)
12.11.17
Jevnica : Zagorje Trbovlje B
1 : 0(0 : 0)
12. krog 24.03.18
24.03.18
prost : Zagorje Trbovlje B
27.03.18
Jevnica : Svoboda Ljubljana B
8 : 0(6 : 0)
25.03.18
Kočevje : Komenda
3 : 0()
Litija : Bartog Trebnje
16.05.18
Vir : Interblock
0 : 8(0 : 2)
24.03.18
Ivančna Gorica : prost
13. krog 31.03.18
31.03.18
Vir : prost
Interblock : Litija
Bartog Trebnje : Olimpija Ljubljana
02.04.18
Ivančna Gorica : Kočevje
0 : 5(0 : 3)
16.05.18
Komenda : Jevnica
4 : 2(3 : 0)
31.03.18
Svoboda Ljubljana B : Zagorje Trbovlje B
2 : 2(1 : 1)
14. krog 07.04.18
07.04.18
prost : Svoboda Ljubljana B
08.04.18
Zagorje Trbovlje B : Komenda
4 : 5(1 : 2)
08.04.18
Jevnica : Ivančna Gorica
4 : 0(2 : 0)
08.04.18
Kočevje : Bartog Trebnje
4 : 0(1 : 0)
Olimpija Ljubljana : Interblock
Litija : Vir
15. krog 14.04.18
Litija : prost
Vir : Olimpija Ljubljana
15.04.18
Interblock : Kočevje
1 : 1(0 : 0)
15.04.18
Bartog Trebnje : Jevnica
0 : 2(0 : 1)
15.04.18
Ivančna Gorica : Zagorje Trbovlje B
3 : 6(1 : 2)
14.04.18
Komenda : Svoboda Ljubljana B
11 : 1(4 : 0)
16. krog 21.04.18
21.04.18
prost : Komenda
25.04.18
Svoboda Ljubljana B : Ivančna Gorica
3 : 1(2 : 1)
21.04.18
Zagorje Trbovlje B : Bartog Trebnje
2 : 1(1 : 1)
18.04.18
Jevnica : Interblock
2 : 3(1 : 1)
22.04.18
Kočevje : Vir
0 : 0(0 : 0)
Olimpija Ljubljana : Litija
17. krog 05.05.18
05.05.18
Olimpija Ljubljana : prost
Litija : Kočevje
05.05.18
Vir : Jevnica
1 : 3(1 : 2)
06.05.18
Interblock : Zagorje Trbovlje B
8 : 1(5 : 1)
30.05.18
Bartog Trebnje : Svoboda Ljubljana B
1 : 0(0 : 0)
06.05.18
Ivančna Gorica : Komenda
0 : 4(0 : 2)
18. krog 12.05.18
12.05.18
prost : Ivančna Gorica
12.05.18
Komenda : Bartog Trebnje
3 : 1(1 : 0)
09.05.18
Svoboda Ljubljana B : Interblock
2 : 5(1 : 2)
13.05.18
Zagorje Trbovlje B : Vir
3 : 2(1 : 1)
Jevnica : Litija
Kočevje : Olimpija Ljubljana
19. krog 19.05.18
19.05.18
Kočevje : prost
Olimpija Ljubljana : Jevnica
Litija : Zagorje Trbovlje B
20.05.18
Vir : Svoboda Ljubljana B
7 : 3(6 : 2)
20.05.18
Interblock : Komenda
5 : 2(3 : 1)
17.05.18
Bartog Trebnje : Ivančna Gorica
5 : 3(4 : 1)
20. krog 26.05.18
26.05.18
prost : Bartog Trebnje
26.05.18
Ivančna Gorica : Interblock
0 : 3()
26.05.18
Komenda : Vir
1 : 2(1 : 2)
Svoboda Ljubljana B : Litija
Zagorje Trbovlje B : Olimpija Ljubljana
27.05.18
Jevnica : Kočevje
0 : 2(0 : 1)
21. krog 02.06.18
02.06.18
Jevnica : prost
02.06.18
Kočevje : Zagorje Trbovlje B
2 : 1(1 : 1)
Olimpija Ljubljana : Svoboda Ljubljana B
Litija : Komenda
02.06.18
Vir : Ivančna Gorica
7 : 2(4 : 1)
01.06.18
Interblock : Bartog Trebnje
9 : 2(3 : 0)
22. krog 09.06.18
09.06.18
prost : Interblock
10.06.18
Bartog Trebnje : Vir
9 : 0(4 : 0)
Ivančna Gorica : Litija
Komenda : Olimpija Ljubljana
09.06.18
Svoboda Ljubljana B : Kočevje
0 : 3(0 : 2)
09.06.18
Zagorje Trbovlje B : Jevnica
3 : 1(0 : 1)

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4