Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
LISTA STRELCEV 22. krog
IGRALEC
KLUB
ŠZ
11m
AG
Saitoski Emir
Olimpija Ljubljana
30
0
0
Huremkić Alden
Rudar Trbovlje
25
0
0
Jovićević Nikola
Interblock
20
0
0
Močnik Nejc
Bravo Publikum
19
0
0
Hodžić Hanan
Šmartno
19
1
0
Kujović Anej
Olimpija Ljubljana
16
4
0
Slaviček Žiga
Bravo Publikum
16
0
1
Zaviršek Jure
Bravo Publikum
15
0
0
Trček Nik
Olimpija Ljubljana
14
0
0
Milinovič Luka
Interblock
14
0
0
Solaković Beganović Almir Gringo
Svoboda Ljubljana A
14
1
0
Mujkić Ermin
Interblock
12
3
0
Kostanjšek Lovro
Domžale
11
0
0
Domić Leon
Svoboda Ljubljana A
10
0
0
Ibrišević Senad
Olimpija Ljubljana
10
0
1
Povše Sven Lukas
Domžale
9
0
0
Lulić Dino
Ilirija 1911 Extra-Lux B
9
0
0
Murn Peter
BARTOG Trebnje
9
2
0
Tomše Lev
Komenda
8
0
0
Bratož Gaber
Jezero Medvode
8
1
0
Kolar Leban Kris
Olimpija Ljubljana
7
0
0
Kastigar Kristijan
BARTOG Trebnje
7
0
0
Štajnaher Svit
Šmartno
7
0
0
Kranjec Klemen
Domžale
7
0
0
Žibert Nik
Interblock
7
1
0
Munda Niko
Olimpija Ljubljana
7
1
0
Pirc Verdinek Domen
BARTOG Trebnje
6
0
0
Lemezović Eldin
Rudar Trbovlje
6
0
0
Kličić Anis
Komenda
6
0
0
Bosančić David
Interblock
6
0
0
Lun Nejc
Domžale
6
1
0
Kremžar Pančur Gaber
Komenda
5
0
0
Jerak Lan
Olimpija Ljubljana
5
0
0
Piškur Gregor
Domžale
5
0
0
Rems Jakob
Domžale
5
0
0
Letnar Luka
Domžale
5
0
0
Kobilca Jure
Domžale
5
0
0
Kralj Kristjan
Kamnik
5
0
0
Brus Enej
Olimpija Ljubljana
4
0
0
Kolenc Mark
BARTOG Trebnje
4
0
0
Lulić Aldin
Rudar Trbovlje
4
0
0
Žavbi Jure
Domžale
4
0
0
Erpe Alen
BARTOG Trebnje
4
0
0
Gregorc Erik
Komenda
4
0
0
Ramljak Mak
Bravo Publikum
4
2
0
Ikanovič Nermin
BARTOG Trebnje
3
0
0
Kosić Rajko
Kamnik
3
0
0
Hafner Luka
Interblock
3
0
0
Cerlini Bor
Svoboda Ljubljana A
3
0
0
Malinovski Kristijan
Ilirija 1911 Extra-Lux B
3
0
0
Strajnar Mark
Domžale
3
0
0
Kmetič Val
Domžale
3
0
0
Vrečič Tim
Jezero Medvode
3
0
0
Kresal Rok
BARTOG Trebnje
3
0
0
Struna Maj
Olimpija Ljubljana
3
0
0
Zupančič Tim
Šmartno
3
0
0
Lapanja David
Ilirija 1911 Extra-Lux B
3
0
0
Trobec Martin
Svoboda Ljubljana A
3
0
0
Krupić Teo
Bravo Publikum
3
0
0
Panić Marko
Rudar Trbovlje
3
1
0
Žiberna Žiga
Domžale
3
1
0
Jevrić Rijad
Svoboda Ljubljana A
3
0
1
Zupančič Luka
BARTOG Trebnje
2
0
0
Alibegović Denis
Rudar Trbovlje
2
0
0
Krajnc Matic
Jezero Medvode
2
0
0
Milošević Maximilian
Svoboda Ljubljana A
2
0
0
Jus Klemen
Svoboda Ljubljana A
2
0
0
Knežević Andrej
Jezero Medvode
2
0
0
Guzelj Žiga
Jezero Medvode
2
0
0
Resnik Nik
Domžale
2
0
0
Hajdarpašić Din Mark
Ilirija 1911 Extra-Lux B
2
0
0
Karanović Nedim
Olimpija Ljubljana
2
0
0
Navratil Lan
Rudar Trbovlje
2
0
0
Sadiković Haris
Olimpija Ljubljana
2
0
0
Miladinović Tim
Domžale
2
0
0
Škrjanec Matic
Komenda
2
0
0
Dimc Nik
Interblock
2
0
0
Zajec Jakob
Šmartno
2
0
0
Kovačič Blaž
Ilirija 1911 Extra-Lux B
2
0
0
Kojić Taik
Bravo Publikum
2
0
0
Jesenšek David
Domžale
2
0
0
Veiss Tomy
Bravo Publikum
2
0
0
Jager Jan
Rudar Trbovlje
2
0
0
Švab Martin
Komenda
2
0
0
Bojko Gašper
Bravo Publikum
2
0
0
Marolt Nagode Alex
Olimpija Ljubljana
2
0
0
Makovec Nik
Domžale
2
0
1
Mrkulić Tian
Jezero Medvode
2
0
1
Kojić Armin
Bravo Publikum
1
0
0
Zadravec Tevž
Jezero Medvode
1
0
0
Štruklec Jakob Vid
Interblock
1
0
0
Brlogar Jaka
Rudar Trbovlje
1
0
0
Čeru Artnak Bor
Šmartno
1
0
0
Oderlap Oskar
Interblock
1
0
0
Pavlović Mateo
Svoboda Ljubljana A
1
0
0
Lunder Gal
Komenda
1
0
0
Došenović Dejan
Bravo Publikum
1
0
0
Frantar Rijavec Blaž
Komenda
1
0
0
Šećerović Denis
Šmartno
1
0
0
Mehić Saidin
Olimpija Ljubljana
1
0
0
Begič Aleksander
Komenda
1
0
0
Manfreda Golob Lovro
Ilirija 1911 Extra-Lux B
1
0
0
Popovič David
Bravo Publikum
1
0
0
Menciger Ben
Domžale
1
0
0
Lešnjak Gašper
Bravo Publikum
1
0
0
Habič Benjamin
Šmartno
1
0
0
Kos Emin
Jezero Medvode
1
0
0
Jarc Matej
Svoboda Ljubljana A
1
0
0
Cvetković Bor
Svoboda Ljubljana A
1
0
0
Lošić Aleksandar
Kamnik
1
0
0
Kenjar Tarik
Interblock
1
0
0
Hostnik Ana
BARTOG Trebnje
1
0
0
Jarc Patrik
Svoboda Ljubljana A
1
0
0
Zver Natan
Ilirija 1911 Extra-Lux B
1
0
0
Plahuta Mirza
Interblock
1
0
0
Vodeb Gašper
Rudar Trbovlje
1
0
0
Popović Sašo
Rudar Trbovlje
1
0
0
Bevc Joži
Rudar Trbovlje
1
0
0
Delić Adin
Rudar Trbovlje
1
0
0
Strelec Luka
Ilirija 1911 Extra-Lux B
1
0
0
Završek Timotej
Olimpija Ljubljana
1
0
0
Šantl Tristan
Jezero Medvode
1
0
0
Petek Patrik
Kamnik
1
0
0
Conta Kristjan
BARTOG Trebnje
1
0
0
Pogačar Maks
Domžale
1
0
0
Lužar Nešović Jure
Interblock
1
0
0
Zakrajšek Maks
Rudar Trbovlje
1
1
0
Ostojič Filip Nikola
Interblock
1
1
0
Adrović Adis
Kamnik
1
0
1
Kuhar Jon
Svoboda Ljubljana A
1
0
1
Savić David
Interblock
1
0
1
Košir Niko
BARTOG Trebnje
0
0
1
Vujičić Luka
Ilirija 1911 Extra-Lux B
0
0
1
ŠZ - ŠTevilo zadetkov 11m - gol iz 11m AG -avtogol

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2