Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia  
TEKMOVANJA
1. krog 03.09.16
03.09.16
Ljubljana Hermes : Trebnje Kočevje
0 : 4(0 : 1)
02.09.16
Laby's Mengo 28 : Termit Moravče
3 : 2(2 : 1)
03.09.16
Komenda Kamnik : NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19
5 : 2(3 : 1)
04.09.16
Zagorje : Rudar Trbovlje
2 : 1(1 : 1)
04.09.16
Slovan : Kolpa
3 : 6(1 : 3)
04.09.16
Interblock : Litija
9 : 0(4 : 0)
04.09.16
Arne Tabor 69 : Dolomiti Dragomer
2 : 1(0 : 0)
2. krog 10.09.16
10.09.16
Trebnje Kočevje : Dolomiti Dragomer
0 : 2(0 : 0)
11.09.16
Litija : Arne Tabor 69
3 : 0(2 : 0)
10.09.16
Kolpa : Interblock
4 : 2(1 : 1)
11.09.16
Rudar Trbovlje : Slovan
0 : 4(0 : 1)
11.09.16
NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19 : Zagorje
0 : 2(0 : 1)
11.09.16
Termit Moravče : Komenda Kamnik
4 : 3(1 : 2)
11.09.16
Ljubljana Hermes : Laby's Mengo 28
1 : 14(0 : 3)
3. krog 17.09.16
17.09.16
Laby's Mengo 28 : Trebnje Kočevje
12 : 0(5 : 0)
18.09.16
Komenda Kamnik : Ljubljana Hermes
9 : 0(0 : 0)
18.09.16
Zagorje : Termit Moravče
3 : 0(0 : 0)
28.09.16
Slovan : NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19
7 : 2(1 : 1)
18.09.16
Interblock : Rudar Trbovlje
1 : 2(0 : 1)
18.09.16
Arne Tabor 69 : Kolpa
2 : 1(1 : 1)
18.09.16
Dolomiti Dragomer : Litija
2 : 1(0 : 0)
4. krog 24.09.16
25.09.16
Trebnje Kočevje : Litija
0 : 1(0 : 0)
24.09.16
Kolpa : Dolomiti Dragomer
7 : 2(2 : 2)
25.09.16
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69
1 : 3(1 : 2)
25.09.16
NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19 : Interblock
3 : 0()
25.09.16
Termit Moravče : Slovan
0 : 2(0 : 1)
25.09.16
Ljubljana Hermes : Zagorje
1 : 0(1 : 0)
24.09.16
Laby's Mengo 28 : Komenda Kamnik
1 : 0(0 : 0)
5. krog 01.10.16
02.10.16
Komenda Kamnik : Trebnje Kočevje
6 : 2(3 : 1)
02.10.16
Zagorje : Laby's Mengo 28
1 : 1(1 : 0)
02.10.16
Slovan : Ljubljana Hermes
4 : 0(1 : 0)
02.10.16
Interblock : Termit Moravče
3 : 0(1 : 0)
02.10.16
Arne Tabor 69 : NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19
2 : 3(0 : 2)
01.10.16
Dolomiti Dragomer : Rudar Trbovlje
4 : 1(1 : 0)
02.10.16
Litija : Kolpa
0 : 6(0 : 0)
6. krog 08.10.16
08.10.16
Trebnje Kočevje : Kolpa
1 : 3(0 : 2)
09.10.16
Rudar Trbovlje : Litija
4 : 0(1 : 0)
09.10.16
NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19 : Dolomiti Dragomer
2 : 2(2 : 1)
09.10.16
Termit Moravče : Arne Tabor 69
1 : 0(1 : 0)
08.10.16
Laby's Mengo 28 : Slovan
7 : 1(3 : 1)
08.10.16
Komenda Kamnik : Zagorje
1 : 2(1 : 1)
08.10.16
Ljubljana Hermes : Interblock
2 : 8(1 : 3)
7. krog 15.10.16
16.10.16
Zagorje : Trebnje Kočevje
6 : 1(2 : 0)
16.10.16
Slovan : Komenda Kamnik
5 : 0(1 : 0)
16.10.16
Interblock : Laby's Mengo 28
0 : 3()
16.10.16
Arne Tabor 69 : Ljubljana Hermes
6 : 0(4 : 0)
15.10.16
Dolomiti Dragomer : Termit Moravče
2 : 0(2 : 0)
16.10.16
Litija : NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19
0 : 7(0 : 5)
15.10.16
Kolpa : Rudar Trbovlje
3 : 1(1 : 0)
8. krog 22.10.16
22.10.16
Trebnje Kočevje : Rudar Trbovlje
1 : 0(1 : 0)
23.10.16
NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19 : Kolpa
2 : 3(2 : 2)
23.10.16
Termit Moravče : Litija
4 : 2(3 : 1)
23.10.16
Ljubljana Hermes : Dolomiti Dragomer
1 : 4(1 : 3)
22.10.16
Laby's Mengo 28 : Arne Tabor 69
6 : 1(6 : 1)
22.10.16
Komenda Kamnik : Interblock
3 : 1(2 : 0)
22.10.16
Zagorje : Slovan
2 : 0(2 : 0)
9. krog 05.11.16
06.11.16
Slovan : Trebnje Kočevje
9 : 0(1 : 0)
06.11.16
Interblock : Zagorje
3 : 4(0 : 2)
18.03.17
Arne Tabor 69 : Komenda Kamnik
4 : 2(1 : 2)
06.11.16
Dolomiti Dragomer : Laby's Mengo 28
2 : 3(1 : 2)
19.03.17
Litija : Ljubljana Hermes
7 : 0(3 : 0)
05.11.16
Kolpa : Termit Moravče
5 : 1(3 : 0)
06.11.16
Rudar Trbovlje : NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19
0 : 4(0 : 4)
10. krog 12.11.16
13.11.16
Trebnje Kočevje : NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19
1 : 4(1 : 1)
13.11.16
Termit Moravče : Rudar Trbovlje
0 : 3(0 : 1)
11.03.17
Ljubljana Hermes : Kolpa
0 : 3(0 : 2)
12.11.16
Laby's Mengo 28 : Litija
10 : 0(5 : 0)
13.11.16
Komenda Kamnik : Dolomiti Dragomer
4 : 4(2 : 1)
13.11.16
Zagorje : Arne Tabor 69
0 : 1(0 : 1)
13.11.16
Slovan : Interblock
5 : 2(3 : 0)
11. krog 25.03.17
26.03.17
Interblock : Trebnje Kočevje
25 : 3(12 : 2)
26.03.17
Arne Tabor 69 : Slovan
0 : 6(0 : 4)
25.03.17
Dolomiti Dragomer : Zagorje
7 : 0(4 : 0)
29.03.17
Litija : Komenda Kamnik
1 : 9(0 : 3)
26.03.17
Kolpa : Laby's Mengo 28
1 : 1(1 : 0)
26.03.17
Rudar Trbovlje : Ljubljana Hermes
6 : 0(3 : 0)
30.03.17
NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19 : Termit Moravče
3 : 1(3 : 0)
12. krog 01.04.17
02.04.17
Trebnje Kočevje : Termit Moravče
3 : 2(1 : 1)
02.04.17
Ljubljana Hermes : NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19
0 : 5(0 : 2)
02.04.17
Laby's Mengo 28 : Rudar Trbovlje
5 : 0(1 : 0)
01.04.17
Komenda Kamnik : Kolpa
0 : 1(0 : 1)
02.04.17
Zagorje : Litija
3 : 0()
01.04.17
Slovan : Dolomiti Dragomer
4 : 1(3 : 0)
02.04.17
Interblock : Arne Tabor 69
4 : 3(0 : 1)
13. krog 08.04.17
09.04.17
Arne Tabor 69 : Trebnje Kočevje
1 : 2(0 : 1)
08.04.17
Dolomiti Dragomer : Interblock
2 : 6(0 : 1)
08.04.17
Litija : Slovan
2 : 6(0 : 4)
09.04.17
Kolpa : Zagorje
4 : 1(2 : 1)
09.04.17
Rudar Trbovlje : Komenda Kamnik
1 : 4(0 : 2)
06.04.17
NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19 : Laby's Mengo 28
0 : 1(0 : 0)
09.04.17
Termit Moravče : Ljubljana Hermes
4 : 1(4 : 1)
14. krog 15.04.17
15.04.17
Kolpa : prost
15.04.17
Slovan : Interblock
6 : 1(3 : 0)
15.04.17
Laby's Mengo 28 : Arne Tabor 69
5 : 2(2 : 1)
15.04.17
Zagorje : Dolomiti Dragomer
0 : 2(0 : 2)
15.04.17
Rudar Trbovlje : prost
15.04.17
Komenda Kamnik : Litija
13 : 1(6 : 0)
17.04.17
Termit Moravče : Ljubljana Hermes
4 : 0(1 : 0)
15.04.17
NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19 : Trebnje Kočevje
2 : 2(1 : 1)
15. krog 22.04.17
22.04.17
NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19 : prost
21.04.17
Trebnje Kočevje : Termit Moravče
1 : 2(1 : 2)
23.04.17
Ljubljana Hermes : Komenda Kamnik
1 : 1(1 : 0)
23.04.17
Litija : Rudar Trbovlje
0 : 3(0 : 2)
22.04.17
Zagorje : prost
23.04.17
Dolomiti Dragomer : Laby's Mengo 28
2 : 1(2 : 0)
23.04.17
Arne Tabor 69 : Slovan
0 : 1(0 : 0)
23.04.17
Interblock : Kolpa
6 : 0(3 : 0)
16. krog 06.05.17
06.05.17
Komenda Kamnik : prost
07.05.17
Termit Moravče : Rudar Trbovlje
0 : 2(0 : 1)
07.05.17
NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19 : Litija
3 : 0()
07.05.17
Trebnje Kočevje : Ljubljana Hermes
3 : 0(0 : 0)
06.05.17
Slovan : prost
06.05.17
Laby's Mengo 28 : Kolpa
2 : 1(1 : 1)
07.05.17
Zagorje : Interblock
3 : 2(0 : 1)
07.05.17
Dolomiti Dragomer : Arne Tabor 69
1 : 2(0 : 1)
17. krog 13.05.17
13.05.17
prost : Ljubljana Hermes
13.05.17
Litija : Trebnje Kočevje
0 : 3()
14.05.17
Rudar Trbovlje : NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19
1 : 1(1 : 0)
13.05.17
Komenda Kamnik : Termit Moravče
4 : 3(3 : 1)
13.05.17
prost : Arne Tabor 69
14.05.17
Interblock : Dolomiti Dragomer
3 : 2(0 : 2)
13.05.17
Kolpa : Zagorje
4 : 5(2 : 2)
14.05.17
Slovan : Laby's Mengo 28
5 : 0(2 : 0)
18. krog 20.05.17
20.05.17
Laby's Mengo 28 : prost
21.05.17
Zagorje : Slovan
0 : 4(0 : 2)
21.05.17
Dolomiti Dragomer : Kolpa
1 : 0(1 : 0)
21.05.17
Arne Tabor 69 : Interblock
4 : 0(3 : 0)
20.05.17
Termit Moravče : prost
18.05.17
NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19 : Komenda Kamnik
3 : 0(2 : 0)
20.05.17
Trebnje Kočevje : Rudar Trbovlje
2 : 2(1 : 2)
20.05.17
Ljubljana Hermes : Litija
3 : 0()
19. krog 27.05.17
27.05.17
prost : Interblock
28.05.17
Kolpa : Arne Tabor 69
7 : 1(3 : 1)
28.05.17
Slovan : Dolomiti Dragomer
3 : 1(2 : 0)
27.05.17
Laby's Mengo 28 : Zagorje
3 : 2(2 : 1)
27.05.17
prost : Litija
28.05.17
Rudar Trbovlje : Ljubljana Hermes
6 : 1(2 : 1)
28.05.17
Komenda Kamnik : Trebnje Kočevje
4 : 3(2 : 0)
23.05.17
Termit Moravče : NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19
1 : 0(0 : 0)
20. krog 03.06.17
03.06.17
prost : Dolomiti Dragomer
04.06.17
Arne Tabor 69 : Zagorje
2 : 3(1 : 2)
03.06.17
Interblock : Laby's Mengo 28
3 : 1(1 : 1)
04.06.17
Kolpa : Slovan
2 : 2(0 : 1)
03.06.17
prost : Trebnje Kočevje
04.06.17
Ljubljana Hermes : NK IVANČNA-DANA MIRNA U-19
3 : 0(1 : 0)
03.06.17
Litija : Termit Moravče
0 : 3()
04.06.17
Rudar Trbovlje : Komenda Kamnik
2 : 3(0 : 1)

REZULTATI TEKEM