Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mlajši dečki U-12 skupina 1
LESTVICA 18. krog 02.06.18
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Olimpija Ljubljana A
18
16
1
1
138:12
49
2.
Slovan
18
13
2
3
55:17
41
3.
Bravo Publikum
18
12
2
4
87:29
38
4.
Bartog Trebnje
18
8
3
7
47:43
27
5.
Kalcer Radomlje
18
7
3
8
44:73
24
6.
Litija
18
6
4
8
40:59
22
7.
Arne Tabor 69
18
6
1
11
39:44
19
8.
Jevnica
18
4
3
11
20:59
15
9.
Dren - Vrhnika
18
3
4
11
16:71
13
10.
Interblock
18
3
1
14
17:96
10
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
18. krog 02.06.18
Interblock
:
Dren - Vrhnika
0 : 0 (0 : 0)
Bartog Trebnje
:
Litija
2 : 2 (2 : 1)
Olimpija Ljubljana A
:
Kalcer Radomlje
23 : 0 (9 : 0)
Bravo Publikum
:
Jevnica
9 : 0 (6 : 0)
Arne Tabor 69
:
Slovan
1 : 3 (1 : 1)
17. krog 26.05.18
Slovan
:
Bravo Publikum
1 : 0 (1 : 0)
Kalcer Radomlje
:
Bartog Trebnje
1 : 5 (0 : 3)
Jevnica
:
Olimpija Ljubljana A
0 : 5 (0 : 2)
Litija
:
Interblock
2 : 1 (0 : 0)
Dren - Vrhnika
:
Arne Tabor 69
2 : 1 (1 : 1)
16. krog 19.05.18
Bartog Trebnje
:
Jevnica
0 : 0 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana A
:
Slovan
3 : 0 (2 : 0)
Interblock
:
Kalcer Radomlje
2 : 0 (1 : 0)
Dren - Vrhnika
:
Litija
4 : 0 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
Bravo Publikum
4 : 3 (1 : 1)
15. krog 12.05.18
Jevnica
:
Interblock
2 : 1 (1 : 0)
Kalcer Radomlje
:
Dren - Vrhnika
1 : 1 (0 : 0)
Slovan
:
Bartog Trebnje
2 : 0 (0 : 0)
Litija
:
Arne Tabor 69
2 : 2 (0 : 0)
Bravo Publikum
:
Olimpija Ljubljana A
0 : 4 (0 : 3)
14. krog 05.05.18
Bartog Trebnje
:
Bravo Publikum
0 : 7 (0 : 7)
Arne Tabor 69
:
Olimpija Ljubljana A
3 : 4 (1 : 2)
Litija
:
Kalcer Radomlje
2 : 1 (1 : 0)
Dren - Vrhnika
:
Jevnica
1 : 1 (1 : 1)
Interblock
:
Slovan
1 : 7 (0 : 3)
13. krog 21.04.18
Slovan
:
Dren - Vrhnika
3 : 0 (1 : 0)
Arne Tabor 69
:
Kalcer Radomlje
5 : 1 (4 : 0)
Jevnica
:
Litija
1 : 1 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana A
:
Bartog Trebnje
6 : 0 (3 : 0)
Bravo Publikum
:
Interblock
5 : 0 (2 : 0)
12. krog 14.04.18
Arne Tabor 69
:
Bartog Trebnje
2 : 3 (0 : 1)
Interblock
:
Olimpija Ljubljana A
0 : 20 (0 : 20)
Litija
:
Slovan
0 : 7 (0 : 5)
Kalcer Radomlje
:
Jevnica
3 : 2 (2 : 2)
Dren - Vrhnika
:
Bravo Publikum
1 : 1 (0 : 1)
11. krog 07.04.18
Bravo Publikum
:
Litija
6 : 0 (3 : 0)
Jevnica
:
Arne Tabor 69
2 : 4 (0 : 3)
Olimpija Ljubljana A
:
Dren - Vrhnika
2 : 1 (0 : 0)
Bartog Trebnje
:
Interblock
7 : 0 (6 : 0)
Slovan
:
Kalcer Radomlje
6 : 0 (2 : 0)
10. krog 31.03.18
Arne Tabor 69
:
Interblock
1 : 3 (1 : 2)
Dren - Vrhnika
:
Bartog Trebnje
2 : 1 (2 : 1)
Jevnica
:
Slovan
3 : 1 (0 : 0)
Kalcer Radomlje
:
Bravo Publikum
1 : 8 (0 : 3)
Litija
:
Olimpija Ljubljana A
1 : 7 (1 : 7)
9. krog 21.10.17
Dren - Vrhnika
:
Interblock OŠ
1 : 2 (1 : 2)
Slovan
:
Arne Tabor 69
4 : 1 (1 : 0)
Litija
:
Bartog Trebnje
0 : 3 (0 : 1)
Kalcer Radomlje
:
Olimpija Ljubljana A
0 : 6 (0 : 3)
Jevnica
:
Bravo Publikum
1 : 5 (0 : 1)
8. krog 14.10.17
Bravo Publikum
:
Slovan
4 : 0 (2 : 0)
Olimpija Ljubljana A
:
Jevnica
12 : 0 (8 : 0)
Bartog Trebnje
:
Kalcer Radomlje
3 : 6 (2 : 4)
Arne Tabor 69
:
Dren - Vrhnika
2 : 0 (0 : 0)
Interblock OŠ
:
Litija
3 : 8 (0 : 2)
7. krog 07.10.17
Bravo Publikum
:
Arne Tabor 69
1 : 0 (1 : 0)
Slovan
:
Olimpija Ljubljana A
1 : 0 (0 : 0)
Litija
:
Dren - Vrhnika
7 : 0 (7 : 0)
Kalcer Radomlje
:
Interblock OŠ
10 : 0 (10 : 0)
Jevnica
:
Bartog Trebnje
0 : 5 (0 : 5)
6. krog 30.09.17
Olimpija Ljubljana A
:
Bravo Publikum
9 : 0 (5 : 0)
Bartog Trebnje
:
Slovan
2 : 3 (2 : 1)
Dren - Vrhnika
:
Kalcer Radomlje
2 : 3 (1 : 1)
Arne Tabor 69
:
Litija
1 : 4 (0 : 3)
Interblock OŠ
:
Jevnica
3 : 4 (1 : 2)
5. krog 23.09.17
Bravo Publikum
:
Bartog Trebnje
7 : 2 (3 : 1)
Kalcer Radomlje
:
Litija
7 : 1 (3 : 0)
Olimpija Ljubljana A
:
Arne Tabor 69
3 : 0 (1 : 0)
Jevnica
:
Dren - Vrhnika
2 : 0 (0 : 0)
Slovan
:
Interblock OŠ
7 : 0 (2 : 0)
4. krog 16.09.17
Bartog Trebnje
:
Olimpija Ljubljana A
2 : 2 (1 : 1)
Interblock OŠ
:
Bravo Publikum
0 : 6 (0 : 2)
Kalcer Radomlje
:
Arne Tabor 69
5 : 3 (1 : 1)
Dren - Vrhnika
:
Slovan
0 : 6 (0 : 3)
Litija
:
Jevnica
1 : 0 (0 : 0)
3. krog 09.09.17
Bravo Publikum
:
Dren - Vrhnika
17 : 0 (10 : 0)
Slovan
:
Litija
2 : 2 (2 : 2)
Bartog Trebnje
:
Arne Tabor 69
3 : 1 (1 : 0)
Jevnica
:
Kalcer Radomlje
1 : 2 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana A
:
Interblock OŠ
7 : 0 (1 : 0)
2. krog 02.09.17
Litija
:
Bravo Publikum
3 : 5 (2 : 1)
Kalcer Radomlje
:
Slovan
0 : 0 (0 : 0)
Interblock
:
Bartog Trebnje
1 : 5 (0 : 3)
Dren - Vrhnika
:
Olimpija Ljubljana
0 : 18 (0 : 12)
Arne Tabor 69
:
Jevnica
4 : 1 (2 : 1)
1. krog 26.08.17
Interblock
:
Arne Tabor 69
0 : 4 (0 : 1)
Bartog Trebnje
:
Dren - Vrhnika
4 : 1 (1 : 1)
Bravo Publikum
:
Kalcer Radomlje
3 : 3 (2 : 2)
Slovan
:
Jevnica
2 : 0 (1 : 0)
Olimpija Ljubljana
:
Litija
7 : 4 (2 : 2)

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4