Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
4. liga mlajši dečki
LESTVICA 20. krog 02.06.18
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za prvaka
1.
Olimpija Ljubljana B
19
18
1
0
138:8
55
2.
Krka Lev
19
12
3
4
47:20
39
3.
Črnuče
19
12
2
5
64:34
38
4.
Tian
19
12
1
6
58:25
37
5.
Dol
19
9
0
10
42:43
27
6.
Krim RollJet
19
7
3
9
34:42
24
7.
Ljubljana Hermes
19
7
3
9
31:55
24
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za izpad
1.
Brinje Grosuplje C
19
9
4
6
40:52
31
2.
Svoboda Kisovec
19
8
4
7
32:34
28
3.
Dren Vrhnika B
19
8
1
10
42:56
25
4.
Dlan Logatec
19
7
1
11
26:45
22
5.
Ihan
19
6
2
11
25:34
20
6.
Ivančna Gorica B
19
1
4
14
11:75
7
7.
Kamnik B
19
2
1
16
7:74
7
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
20. krog 02.06.18
Ivančna Gorica B
:
Dlan Logatec
0 : 0 (0 : 0)
Dol
:
Črnuče
5 : 4 (3 : 0)
Brinje Grosuplje C
:
Svoboda Kisovec
1 : 1 (1 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Tian
1 : 4 (1 : 2)
Kamnik B
:
Dren Vrhnika B
2 : 1 (2 : 1)
Olimpija Ljubljana B
:
Krka Lev
1 : 1 (0 : 0)
19. krog 26.05.18
Dren Vrhnika B
:
Dlan Logatec
3 : 2 (2 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Ihan
3 : 0 (2 : 0)
Črnuče
:
Tian
1 : 0 (1 : 0)
Krka Lev
:
Krim RollJet
4 : 0 (2 : 0)
Brinje Grosuplje C
:
Ivančna Gorica B
2 : 2 (0 : 1)
Olimpija Ljubljana B
:
Ljubljana Hermes
15 : 0 (7 : 0)
18. krog 19.05.18
Ljubljana Hermes
:
Dol
3 : 1 (3 : 1)
Tian
:
Krka Lev
1 : 0 (0 : 0)
Krim RollJet
:
Olimpija Ljubljana B
0 : 3 (0 : 2)
Dlan Logatec
:
Svoboda Kisovec
0 : 3 (0 : 1)
Ihan
:
Brinje Grosuplje C
2 : 3 (1 : 2)
Ivančna Gorica B
:
Kamnik B
2 : 2 (2 : 2)
17. krog 12.05.18
Krka Lev
:
Črnuče
4 : 1 (3 : 0)
Dol
:
Krim RollJet
4 : 0 (3 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Dren Vrhnika B
0 : 3 (0 : 1)
Kamnik B
:
Ihan
0 : 3 (0 : 0)
Brinje Grosuplje C
:
Dlan Logatec
2 : 0 (1 : 0)
Olimpija Ljubljana B
:
Tian
3 : 0 ()
16. krog 05.05.18
Tian
:
Dol
4 : 1 (3 : 1)
Dlan Logatec
:
Kamnik B
7 : 0 (3 : 0)
Ihan
:
Ivančna Gorica B
7 : 1 (3 : 0)
Krim RollJet
:
Ljubljana Hermes
2 : 0 (1 : 0)
Črnuče
:
Olimpija Ljubljana B
3 : 5 (0 : 3)
Dren Vrhnika B
:
Brinje Grosuplje C
2 : 8 (2 : 3)
15. krog 21.04.18
Kamnik B
:
Brinje Grosuplje C
0 : 5 (0 : 3)
Ihan
:
Dren Vrhnika B
1 : 1 (0 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Krka Lev
2 : 2 (2 : 1)
Dol
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 5 (0 : 2)
Ivančna Gorica B
:
Svoboda Kisovec
0 : 4 (0 : 1)
Krim RollJet
:
Črnuče
0 : 1 (0 : 0)
14. krog 14.04.18
Tian
:
Krim RollJet
1 : 1 (0 : 0)
Krka Lev
:
Dol
0 : 3 ()
Dren Vrhnika B
:
Ivančna Gorica B
3 : 0 (3 : 0)
Črnuče
:
Ljubljana Hermes
1 : 0 (1 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Kamnik B
4 : 0 (3 : 0)
Dlan Logatec
:
Ihan
1 : 0 (0 : 0)
13. krog 07.04.18
Krka Lev
:
Tian
1 : 0 (0 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Ihan
0 : 2 (0 : 1)
Olimpija Ljubljana B
:
Kamnik B
12 : 0 (6 : 0)
Dol
:
Svoboda Kisovec
1 : 2 (1 : 2)
Dlan Logatec
:
Ljubljana Hermes
2 : 0 (2 : 0)
Brinje Grosuplje C
:
Črnuče
2 : 2 (1 : 1)
Dren Vrhnika B
:
Krim RollJet
0 : 7 (0 : 4)
12. krog 31.03.18
Tian
:
Dol
4 : 1 (1 : 0)
Kamnik B
:
Dlan Logatec
1 : 2 (0 : 1)
Svoboda Kisovec
:
Brinje Grosuplje C
1 : 2 (1 : 2)
Krim RollJet
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 7 (1 : 6)
Črnuče
:
Ivančna Gorica B
7 : 0 (3 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Krka Lev
1 : 4 (1 : 2)
Ihan
:
Dren Vrhnika B
3 : 0 (1 : 0)
11. krog 24.03.18
Krka Lev
:
Kamnik B
3 : 0 (3 : 0)
Brinje Grosuplje C
:
Dol
1 : 0 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana B
:
Ihan
7 : 0 (5 : 0)
Dren Vrhnika B
:
Črnuče
1 : 3 (1 : 1)
Ivančna Gorica B
:
Svoboda Kisovec
1 : 0 (0 : 0)
Dlan Logatec
:
Krim RollJet
1 : 3 (1 : 3)
Ljubljana Hermes
:
Tian
4 : 1 (3 : 0)
10. krog 04.11.17
Svoboda Kisovec
:
Dren Vrhnika B
3 : 1 (0 : 0)
Kamnik B
:
Hermes Ljubljana
0 : 1 (0 : 1)
Dol
:
Ivančna Gorica B
3 : 0 (1 : 0)
Ihan
:
Dlan Logatec
1 : 2 (0 : 0)
Tian
:
Brinje Grosuplje C
4 : 0 (3 : 0)
Krka Lev
:
Krim RollJet
1 : 1 (0 : 0)
Črnuče
:
Olimpija Ljubljana B
0 : 8 (0 : 3)
9. krog 21.10.17
Krka Lev
:
Ihan
1 : 0 (1 : 0)
Hermes Ljubljana
:
Krim RollJet
1 : 2 (1 : 1)
Dlan Logatec
:
Črnuče
0 : 3 (0 : 1)
Kamnik B
:
Tian
0 : 1 (0 : 0)
Dren Vrhnika B
:
Dol
3 : 0 (1 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Brinje Grosuplje C
2 : 2 (0 : 2)
Olimpija Ljubljana B
:
Svoboda Kisovec
8 : 0 (8 : 0)
8. krog 14.10.17
Svoboda Kisovec
:
Dlan Logatec
5 : 1 (3 : 0)
Ihan
:
Hermes Ljubljana
0 : 3 (0 : 1)
Dol
:
Olimpija Ljubljana B
0 : 8 (0 : 3)
Krim RollJet
:
Kamnik B
4 : 0 (2 : 0)
Tian
:
Ivančna Gorica B
13 : 0 (6 : 0)
Črnuče
:
Krka Lev
1 : 4 (0 : 3)
Brinje Grosuplje C
:
Dren Vrhnika B
2 : 7 (1 : 2)
7. krog 07.10.17
Olimpija Ljubljana B
:
Brinje Grosuplje C
14 : 0 (8 : 0)
Krim RollJet
:
Tian
0 : 3 (0 : 1)
Kamnik B
:
Ihan
0 : 2 (0 : 0)
Dlan Logatec
:
Dol
0 : 2 (0 : 0)
Hermes Ljubljana
:
Črnuče
0 : 0 (0 : 0)
Krka Lev
:
Svoboda Kisovec
3 : 0 (0 : 0)
Dren Vrhnika B
:
Ivančna Gorica B
2 : 0 (0 : 0)
6. krog 30.09.17
Ihan
:
Krim RollJet
2 : 0 (2 : 0)
Dol
:
Krka Lev
3 : 0 (0 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Olimpija Ljubljana B
0 : 6 (0 : 4)
Tian
:
Dren Vrhnika B
5 : 2 (2 : 1)
Svoboda Kisovec
:
Hermes Ljubljana
2 : 2 (1 : 1)
Črnuče
:
Kamnik B
11 : 0 (3 : 0)
Brinje Grosuplje C
:
Dlan Logatec
3 : 1 (1 : 0)
5. krog 23.09.17
Krim RollJet
:
Črnuče
0 : 7 (0 : 1)
Kamnik B
:
Svoboda Kisovec
0 : 1 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana B
:
Dren Vrhnika B
11 : 0 (5 : 0)
Dlan Logatec
:
Ivančna Gorica B
2 : 1 (0 : 1)
Hermes Ljubljana
:
Dol
3 : 1 (2 : 1)
Ihan
:
Tian
0 : 3 (0 : 1)
Krka Lev
:
Brinje Grosuplje C
4 : 0 (2 : 0)
4. krog 16.09.17
Tian
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 2 (0 : 1)
Svoboda Kisovec
:
Krim RollJet
0 : 0 (0 : 0)
Črnuče
:
Ihan
4 : 0 (2 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Krka Lev
0 : 8 (0 : 3)
Hermes Ljubljana
:
Brinje Grosuplje C
4 : 1 (1 : 1)
Dol
:
Kamnik B
7 : 0 (3 : 0)
Dren Vrhnika B
:
Dlan Logatec
1 : 2 (1 : 1)
3. krog 09.09.17
ŠD NK Lubljana Hermes
:
Ivančna Gorica B
3 : 1 (1 : 1)
Krim RollJet
:
DOL
0 : 5 (0 : 0)
Črnuče
:
ŠD Tian
5 : 3 (1 : 2)
Ihan
:
Svoboda Kisovec
1 : 1 (0 : 0)
Dlan Logatec
:
Olimpija Ljubljana B
0 : 10 (0 : 10)
Krka Lev
:
Dren Vrhnika B
5 : 2 (2 : 1)
Kamnik B
:
Brinje Grosuplje C
0 : 3 (0 : 2)
2. krog 02.09.17
Svoboda Kisovec
:
Črnuče
1 : 5 (1 : 3)
Ivančna Gorica B
:
Kamnik B
1 : 2 (1 : 1)
DOL
:
Ihan
3 : 1 (1 : 0)
Dren Vrhnika B
:
ŠD NK Lubljana Hermes
6 : 2 (2 : 0)
ŠD Tian
:
Dlan Logatec
5 : 2 (3 : 1)
Olimpija Ljubljana B
:
Krka Lev
3 : 0 (1 : 0)
Brinje Grosuplje C
:
Krim RollJet
2 : 6 (1 : 3)
1. krog 26.08.17
Kamnik B
:
Dren Vrhnika B
0 : 4 (0 : 3)
Svoboda Kisovec
:
ŠD Tian
1 : 5 (0 : 2)
Krka Lev
:
Dlan Logatec
2 : 1 (1 : 0)
Črnuče
:
DOL
5 : 1 (2 : 1)
Ihan
:
Brinje Grosuplje C
0 : 1 (0 : 0)
ŠD NK Lubljana Hermes
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 10 (1 : 2)
Ivančna Gorica B
:
Krim RollJet
0 : 7 (0 : 1)

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4