Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia   Find more prom dresses from sherry london
Mlajši dečki U-12 skupina 2 16/17
LESTVICA 18. krog 27.05.17
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Arne Tabor 69
16
11
5
0
61:17
38
2.
ŠD Tian
16
11
4
1
38:14
37
3.
Rudar Trbovlje
16
10
3
3
60:25
33
4.
Šmartno
16
10
2
4
46:24
32
5.
BARTOG Trebnje
16
7
0
9
44:34
21
6.
Kamnik
16
6
1
9
24:43
19
7.
Svoboda Kisovec
16
4
3
9
23:40
15
8.
Dol
16
2
1
13
25:69
7
9.
NK Krim
16
1
1
14
14:69
4
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
18. krog 27.05.17
BARTOG Trebnje
:
Dol
7 : 1 (4 : 1)
NK Krim
:
Arne Tabor 69
2 : 4 (1 : 3)
ŠD Tian
:
Rudar Trbovlje
3 : 0 (2 : 0)
Kamnik
:
Svoboda Kisovec
4 : 1 (1 : )
17. krog 20.05.17
Šmartno
:
Kamnik
3 : 1 (1 : 0)
Svoboda Kisovec
:
NK Krim
2 : 2 (2 : 1)
Dol
:
ŠD Tian
0 : 4 (0 : 2)
Arne Tabor 69
:
BARTOG Trebnje
3 : 2 (2 : 1)
16. krog 13.05.17
NK Krim
:
Šmartno
0 : 6 (0 : 3)
Rudar Trbovlje
:
Dol
10 : 1 (2 : 1)
BARTOG Trebnje
:
Svoboda Kisovec
1 : 2 (0 : 1)
ŠD Tian
:
Arne Tabor 69
1 : 1 (1 : 1)
15. krog 06.05.17
ŠD Tian
:
Svoboda Kisovec
1 : 0 (1 : 0)
Kamnik
:
NK Krim
3 : 0 (0 : 0)
Arne Tabor 69
:
Rudar Trbovlje
2 : 2 (0 : 1)
Šmartno
:
BARTOG Trebnje
2 : 0 (0 : 0)
14. krog 22.04.17
Rudar Trbovlje
:
Svoboda Kisovec
6 : 0 (4 : 0)
BARTOG Trebnje
:
Kamnik
6 : 0 (1 : 0)
Dol
:
Arne Tabor 69
1 : 5 (0 : 2)
ŠD Tian
:
Šmartno
3 : 1 (2 : 0)
13. krog 15.04.17
Svoboda Kisovec
:
Dol
2 : 0 (0 : 0)
NK Krim
:
BARTOG Trebnje
1 : 8 (0 : 2)
Šmartno
:
Rudar Trbovlje
2 : 2 (2 : 0)
ŠD Tian
:
Kamnik
3 : 0 (2 : 0)
12. krog 08.04.17
Dol
:
Šmartno
4 : 1 (4 : 1)
ŠD Tian
:
NK Krim
5 : 0 (3 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Kamnik
6 : 0 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
Svoboda Kisovec
1 : 1 (0 : 0)
11. krog 01.04.17
NK Krim
:
Rudar Trbovlje
0 : 5 (0 : 1)
Kamnik
:
Dol
2 : 1 (0 : 0)
Šmartno
:
Arne Tabor 69
1 : 2 (1 : 0)
BARTOG Trebnje
:
ŠD Tian
1 : 2 (0 : 0)
10. krog 25.03.17
Dol
:
NK Krim
1 : 2 (1 : 2)
Arne Tabor 69
:
Kamnik
7 : 1 (2 : 1)
Rudar Trbovlje
:
BARTOG Trebnje
5 : 2 (2 : 2)
Svoboda Kisovec
:
Šmartno
2 : 3 (1 : 1)
9. krog 22.10.16
Arne Tabor 69
:
Krim
4 : 0 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
ŠD Tian
3 : 0 (0 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Kamnik
0 : 0 (0 : 0)
Dol
:
BARTOG Trebnje
3 : 6 (3 : 2)
8. krog 15.10.16
BARTOG Trebnje
:
Arne Tabor 69
0 : 5 (0 : 2)
NK Krim
:
Svoboda Kisovec
1 : 5 (1 : 3)
ŠD Tian
:
Dol
1 : 1 (0 : 0)
Kamnik
:
Šmartno
1 : 6 (0 : 3)
7. krog 08.10.16
Dol
:
Rudar Trbovlje
4 : 5 (2 : 2)
Šmartno
:
Krim
3 : 0 (0 : 0)
Arne Tabor 69
:
ŠD Tian
1 : 1 (1 : 1)
Svoboda Kisovec
:
BARTOG Trebnje
0 : 1 (0 : 1)
6. krog 01.10.16
Rudar Trbovlje
:
Arne Tabor 69
3 : 3 (1 : 1)
BARTOG Trebnje
:
Šmartno
0 : 3 (0 : 0)
Krim
:
Kamnik
0 : 2 (0 : 1)
Svoboda Kisovec
:
ŠD Tian
1 : 2 (1 : 1)
5. krog 24.09.16
Šmartno
:
ŠD Tian
1 : 1 (1 : 1)
Svoboda Kisovec
:
Rudar Trbovlje
1 : 2 (0 : 0)
Kamnik
:
BARTOG Trebnje
0 : 2 (0 : 1)
Arne Tabor 69
:
Dol
5 : 1 (2 : 0)
4. krog 17.09.16
Rudar Trbovlje
:
Šmartno
1 : 2 (1 : 0)
Dol
:
Svoboda Kisovec
1 : 5 (0 : 4)
BARTOG Trebnje
:
Krim
5 : 1 (2 : 0)
Kamnik
:
ŠD Tian
0 : 2 (0 : 0)
3. krog 10.09.16
Šmartno
:
Dol
5 : 0 (3 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Arne Tabor 69
0 : 9 (0 : 3)
Kamnik
:
Rudar Trbovlje
2 : 1 (1 : 1)
Krim
:
ŠD Tian
2 : 6 (0 : 3)
2. krog 03.09.16
Dol
:
Kamnik
2 : 8 (1 : 1)
Arne Tabor 69
:
Šmartno
6 : 1 (4 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Krim
6 : 2 (4 : 0)
ŠD Tian
:
BARTOG Trebnje
3 : 2 (2 : 0)
1. krog 27.08.16
BARTOG Trebnje
:
Rudar Trbovlje
1 : 3 (0 : 0)
Šmartno
:
Svoboda Kisovec
6 : 1 (3 : 1)
Kamnik
:
Arne Tabor 69
0 : 3 (0 : 1)
Krim
:
Dol
1 : 4 (0 : 2)

REZULTATI TEKEM